Instagram Şifresiz Beğeni Hilesi

Instagram’da şifre kullanmadan ve kullanıcı adı vermeden beğeni hilesi nasıl yapılır bugün sizlere resimli olarak göstereceğiz, hem de işlem çok basit!

İnstagram Şifresiz Beğeni

İnstagram şifresiz beğeni hizmeti ne ücret ödeme gerektiriyor ne’de herhangi bir kullanıcı adı vermeniz gerekiyor. Bu işlem sayesinde resminize yarım saat içerisin 3 bin beğeni kasabilirsiniz, hatta birkaç sekme ile birlikte bu işlem daha fazla beğeni kazanmanızı da sağlayabilir.

İnstagram Şifre Kullanmadan Beğeni

İnstagram Şifresiz Beğeni Nasıl Yapılır?

İnstagram’da kullanıcı adınızı ve şifrenizini kimseye vermeden beğeni hilesi nasıl yapılır diyorsanız öncelikle şu adrese giriş yapmanız gerekmekte: https://heroverin.com

Bu adrese giriş yaptıktan sonra aşağıda yer alan yere beğeni hilesi yapacağınız resim veya videonun url adresini yapıştırmanız gerekiyor. (1)

URL Nasıl Alınır?: Eğer url almayı bilmiyorum diyorsanız size url almayı gösterdiğimiz şu yazımızı inceleyebilirsiniz: İnstagram Gönderi Linki Nasıl Alınır?

URL Bölümü Gözükmüyor: URL bölümü bende gözükmüyor diyorsanız bunun nedeni profilinizin gizli olmasıdır, beğeni hilesini yapmak istiyorsanız PROFİLİNİZİ HERKESE AÇIK yapmanız gerekiyor.

Url’yi yapıştırdıktan sonra ise tek yapmanız gereken url bölümünün altında yer alan butona tıklamak. (2)

İnstagram Şifresiz Beğeni Kasma

Butona tıkladıktan sonra işlemimiz son buluyor, bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan, hesabınız çalınmadan herhangi bir şifre veya bir bilginizi paylaşmadan binlerce sayıda beğeni kazanabiliyorsunuz. Ve bu sayede instagram’ın keşfet bölümüne dahi düşebiliyorsunuz.

Bu işlemi daha hızlı yapmak isterseniz verdiğimiz siteyi birkaç sekmede açarak yine aynı işlemi uygulayabilirsiniz.

Uygulamayı şifre vermediğiniz için güvenerek kullanabilirsiniz ancak daha öncelerden’de belirttiğimiz gibi oluşabilecek bir sorundan sitemiz sorunlu değildir.

Bizce tek sorun beğenen kişilerin yabancı olması.

Yorumlar

  1. instagram beğeni hilesi yaptım efsane oldu ?

    Yanıtla
    • Instagram beğeni hilesi 2024 yılı içerisinde sizlere kazanmış olduğunuz beğeniler için ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yap