Instagram Bana Soru Sor Yok

Instagram bana soru sor özelliğinin gelmesi ile birlikte kullanıcılar birbirlerine hikaye üzerinden sorular sorabiliyorlar ve soru sordukları kişi ise isterse bunlara videolu veya görselli bir şekilde cevap verebiliyordu.

Instagram bana soru sor özelliği hakkında henüz bilgi sahibi değilseniz bunun için Instagram Bana Soru Sor Nasıl Kullanılır? makalemizi incelemenizi öneririz.

Instagram bana soru sor yok diye gelen şikayetler ile birlikte soru sor özelliğinin neden sizde gözükmediği hakkında detaylar vereceğiz. Bu sayede Instagram soru sorma hikayeniz üzerinde aktif bir konuma getirilecektir.

Instagram Bana Soru Sor Eklenmiyor

Instagram bana soru sor özelliğinin en iyi yanının anonim sorular sorulması olduğunu biliyoruz, ancak sizin hesabınızda bana soru sor eklentisi eklenmiyor ise bunun için sorunları aşağıdan takip ederek çözüme ulaşmaya çalışın.

Instagram Bana Soru Sor Yok

Instagram bana soru sor bölümünün sizde yok olmasının biden fazla nedeni olmaktadır, bu nedenleri aşağıda sizlere sıralıyoruz ve hepsini tek tek denemenizi tavsiye ediyoruz.

Sorun 1: Instagram bana soru sor bölümü sizde çıkmıyor ise ilk olarak telefonunuzda yer alan Instagram uygulamasının son sürüm olduğunu kontrol edin ve tekrardan uygulamaya giriş yaparak hikaye bölümünde soru sor ikonu çıkıyor mu kontrol edin.

Instagram Bana Soru Sor

Sorun 2: Eğer yukarıdaki sorun ile birlikte çözüme ulaşamadıysanız bunun dışında yapmanız gereken diğer bir yöntem ise Instagram uygulamanızda herhangi bir hesap daha açarak bu hesap içerisinde soru sor özelliği gelmiş mi bakın. Eğer soru sor özelliği gelmiş ise sizin telefonunuzdan kaynaklı bir durum değildir. Hesap kaynaklı durumdur, bunun içinde Instagram yapmış olduğu önemli güncelleştirmeleri sırasıyla yayınladığı için sizin hesabınız için henüz aktif olmayabilir, bekleyerek bu durumun daha sonra çözüleceğini göreceksiniz.

Sorun 3: Hesabınız ile kaynaklı değilde telefonunuz ile kaynaklı bir durum ise bunun için uygulamayı silin ya da uygulama verilerini temizleyin ve tekrardan uygulamaya tıklayarak hesap girişi yaptıktan sonra bana soru sor özelliği eklenmiş mi kontrol edin.

Instagram bana soru sor özelliği hakkında çıkmıyor, gözükmüyor neden acaba diyerek farklı sorunlarınız var ise bizlere yorum kısmından bildirebilirsiniz.

Yorumlar

 1. Hepsini yaptım yine çıkmıyo . Ne yapmalıyım?

  Yanıtla
 2. Instagram 2. Hesabında sorular veya anket var ama benim asıl hesabımda yok uzun süredir de var bu özellikler neden hala asıl hesabıma gelmedi acaba

  Yanıtla
 3. Benim hesapta soru sor uygulaması olmuyor başka hesap açınca oluyor bütün güncellemelerini de yaptim yine olmuyor bu sorunu nasil giderebilirim yardımcı olurmusunuz

  Yanıtla
 4. Instagram 2. Hesabında sorular veya anket var ama benim asıl hesabımda yok uzun süredir de var bu özellikler var bende de olmuyor ayni sıkıntılar

  Yanıtla
 5. Hala bende soru sor uygulamai olmuyor

  Yanıtla
 6. Benimde ikinci hesabımda var, ama eski hesabımda hala çıkmıyor?

  Yanıtla
 7. hesapimda soru sor anket gibi onlar yok neden acaba hesapimi yeni actim

  Yanıtla

Yorum Yap