Hakkımızda

Hakkımızda sayfamıza hoş geldiniz, bu sayfadan bizimle alakalı tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Açılışımız

9 Aralık 2016 tarihinde açılışa geçen cevrik.com 12 Aralık 2016 itibariyle yayın hayatına başlamış bulunmaktadır.

Amacımız

Cevrik.com sitemizin asıl amacı sosyal medya kategorilerinde sorunları olan veya soru soran kişilerin cevaplarını bulabilecekleri bir ortam oluşturmak. Sosyal medya ağlarında çıkan yenilikleri ilk öğrenip nasıl yapılacağı hakkında kullanıcıları bilgilendirmek ve işlem detaylarını görsel ve video şeklinde onlara daha rahat işlem sunmaktayız.

İlerleyişimiz

İlk ayımızdan itibaren sürekli olarak kullanıcılara yardım amaçlı bilgi ve içerik paylaşımında bulunduk ve bulunmaya devam ediyoruz, kullanıcılarımız bize yorum olarak dönüş yaptıklarında onlara en hızlı bir şekilde geri dönüş sağlıyoruz. Son hız ilerleyişimiz devam etmektedir.

Kategoriler

Kategori kısmımızı oldukça genişletmekteyiz. Şuanda genellikle Instagram kategorimize ağırlıkta bulunsakta; Facebook, Twitter, WhatsApp, Snapchat, Swarm ve YouTube gibi kategorilerimize’de gerekli ilgili gösteriyoruz.

Hedeflerimiz

Hedefimiz internet sektöründe yer alan en iyi sosyal medya yardım platformu olmak istiyoruz, kullanıcılar tüm soru ve sorunlarını burada halledebilmeleri için düzenli olarak çalışma sağlıyoruz.

Katkılarımız

Kullanıcılarımız tarafından yapılan oylamalar ve yorumlar ile birlikte katkı sağlamaya devam ediyoruz.

Sponsorlarımız

Şu anlık herhangi bir sponsorumuz bulunmamaktadır, bize sponsor olmak isteyen kişi veya kişiler iletişim sayfamızdan iletişime geçebilirler.