Instagram Toplu DM Nasıl Silinir?

Instagram sosyal medya adresinde kullanıcılar birbirleri ile dm üzerinden mesajlaşıyor, birkaç yıl geçtikten sonra ise eğer DM mesajlarını hiç silmemişler ise baya bir mesaj birikmiş olacaktır ki bu da tek tek silmek zaman alacağından toplu dm silme işlemi nasıl yapılır öğrenmek istiyorlar. Bu konu hakkında sizlere bir bilgilendirme yapacağız, inceleyerek detayları görebilirsiniz.

Instagram Toplu Mesaj Silme

Instagram üzerinden profilinize gelen tüm dm mesajlarını tek bir dokunuş ile silmek mi istiyorsunuz ama bu işlemin nasıl yapılacağını bulamadınız mı? Haklısınız çünkü bunun için Instagram uygulaması üzerinden kolay bir yöntem sunulmuş durumda değil, eğer toplu dm silmek isterseniz dm bölümüne girerek tek tek parmağınızı sola doğru kaydırarak silmeniz gerekecektir, aksi taktirde eğer 3. parti kullanmadan silmek isterseniz bu mevcut değildir.

Instagram dm temizleme

Android telefon kullanıyor iseniz Instagram toplu dm silme işlemini 3.parti uygulamalar kullanarak yapabilirsiniz. Bunun için google play üzerinden “Instagram all dm remove” olarak aratma yaparak çeşitli uygulamalara ulaşabilirsiniz, bu uygulamalardan herhangi birini indirdikten sonra sizlere giriş için kullanıcı adı ve şifre soracaktır, bu nedenden dolayı sitemizde bu programı sunmak istemiyoruz.

Nedeni ise 3. parti uygulamaların kullanıcılara tehdit savurduğu için hesabınız elinizden alınabilir, bu nedenden dolayı 3. parti uygulamaları kullanmadan önce 2 kere düşünmenizde yarar vardır.

Instagram Toplu DM Silme Yöntemleri

Instagram üzerinden toplu dm silme işlemi hakkında detayları yukarıda verdik, ancak Instagram üzerinden herhangi bir uygulama veya program kullanmadan toplu dm silme şu anlık aktif değildir. İleride bir güncelleme sayesinde bu sistemin eklenebileceğini düşünüyoruz. Bunun için gelişmelerden haberdar olmanızı sağlayan sosyal medya adreslerimizi takip etmeyi unutmayın.

Instagram toplu mesaj silme özelliği sayesinde bir başka kişinin görmesini engelleyerek tek tuş sayesinde tüm mesajların silinmesini sağlayacak bir sistem olacaktır, bu sistemin gelmesi sayesinde oldukça fazla mesaj alan kişiler rahat bir nefes alabilirler mi sanmıyoruz ama bir nebze toplu silerek yenilere yer açılabilir duruma gelecektir.

Ayrıca Instagram üzerinden Facebook arkadaşlarınızı bulmak isterseniz; Instagram ile Facebook Arkadaşlarını Bulma yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum Yap