YouTube İzlenme Hilesi Nasıl Yapılır?

YouTube video paylaşım ağlarının en üstte gelen platformu olduğunu bilmeyenimiz yok, neredeyse herkesin bir Google hesabı mevcuttur, bazen gerektiğinde bazense kanal açarak ilerlettiğimizde illaki neden bu kadar izlenim alıyorum, daha fazla izlensin istiyorum ama neden olmuyor diye kendimize veya farklı arkadaşlarımıza sormuşluğumuz olmuştur. Peki YouTube’da izlenme hilesi nasıl yapılır, böyle bir şey mümkün mü diye soracak olursanız tabi ki mümkün, gelin şimdi size işin aslını anlatalım.

YouTube İzlenme Hilesi

YouTube izlenme hilesi yapmak istiyorsanız öncelikle izlenme kazanmak için birden fazla yöntem olduğunu bilmeniz gerekiyor, bunlardan bazıları internette karşımıza çıkan izlenme hilesi siteleri, diğer bir yöntem ise bota bırakıp kasma hileleri veya vds ile birlikte yapılan diğer kasma türleri.

Bu şekilde birden fazla olarak izlenme kasabilirsiniz, ama  dns kullanarak’da bu işlem yapılabilir, bilgisayarınıza chrome eklentisi olarak zenmate’yi kurun ve video linkinizi kopyalayın, zenmateyi açın ve url’ye giriş yapın. (Gizli sekme aracılığı ile) Daha sonra ülke değiştirin ve tekrardan url’ye girin. Bu işlemi sürekli tekrarlayarak izlenme sayınızı arttırabilirsiniz.

YouTube İzlenme Kasma

Yukarıda göstermiş olduğumuz şekilde onlarca izlenme kazanabilirsiniz, ama bu işi büyütmek istiyorum derseniz sizin vds almanız gerekiyor ve bu işlemi internette yer alan botlara bırakmanızı öneriyoruz, ancak şöyle bir şey var ki en iyi izlenme sayısını yakalamak organik olarak gelen veya sosyal medya ile çekilen izlenmedir, bu yüzden bu tarz izlenme hilesi uygulamanızı tavsiye etmiyoruz.

Ayrıca YouTube ekibi bu yaptığınız hileyi anlar ise izlenmeleri siliyor ve eski izlenme sayınıza geri düşüyor, işlem tekrarında ise kanalınızın kapanmasına kadar yol uzuyor, bu yüzden YouTube izlenme hilesi yapmadan önce iki kez düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Bu yazımızdan sonra YouTube Hesabı Nasıl Çalınır? yazımıza gözatabilirsiniz.

Yorum Yap