Snapchat Hesap Silme 2024

Snapchat hesabı nasıl silinir öğrenmek isteyen kullanıcılara özel maddeler halinde hesap silme detayları.

Snapchat Hesap Silme

Spanchat hesabı kapatma yani hesabı silme işlemi genellikle bir sorun meydana geldiğinde sizin sinirlerinizin atması sonucu meydana gelmektedir, bu durumda sizde bir anlık hesap silme işlemine kalkışabilirsiniz, belkide daha sonra “off ben neden sildim ki ya desenizde” iş işten geçmiş olacaktır.

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

Eğer hesabınızı sildikten sonra geri açacaksanız hesap silmeden önce aşağıdaki uyarıları okuyunuz.

Aslında snapchat hesabınızı silmek oldukça basittir, uygulama içerisinde bu mevcut olmasa’da bir bilgisayar veya tablet olmadı telefonunuzun internet tarayıcısı sayesinde bu işlemi halledebilirsiniz.

İlk olarak Snapchat hesabını silmek için buraya tıklıyoruz. 

Tıkladıktan sonra karşımıza snapchat giriş ekranı gelmekte, bu ekrandan kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek hesabınıza giriş yapıyorsunuz. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ise “Hesap Sil” ekranına ulaşacaksınız. Bu ekranda size tekrar kullanıcı adınızı ve hesap şifrenizi girmenizi isteyecektir.

Tekrardan hesabınızın kullanıcı adını ve şifrenizi girdikten sonra devam tuşuna basın, işte işlem bu kadar basit artık hesabınızı silmiş oldunuz.

Snapchat Hesap Silme

Snapchat Silinen Hesabı Geri Getirmek?

Snapchat’te hesabınızı silmiş iseniz geri getirmeniz için silmiş olduğunuz hesabı 30 gün içerisinde geri açabilirsiniz. Eğer hesap silme işleminiz 30 günü geçmiş ise bu işlemi gerçekleştiremiyorsunuz. Bu konuda hesap kapatmadan önce iki kere düşünmeniz gerekiyor.

Eğer 30 günü geçmemiş ise hesabınızı geri açmak için yapmanız gereken tek işlem kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarak hesabınıza tekrardan giriş yapmak. Giriş yaptığınızda hesabınız tekrar aktif hale gelecek ve kullanmaya devam edebileceksiniz.

Ayrıca Snapchat Yılbaşı Filtreleri Nasıl Kullanılır? yazımızı da inceleyebilirsiniz. İncelemeden çıkmayın.

Yorumlar

  1. Ben hesabimi sildim ama 30 gün olmadan tekrar giris yaptim 3 yada 4 gün sonra ama hata veriyo böyle kullanici bulunmadi diye. Bu nasil bi hata hesabimi tekrar nasil acabilirim?

    Yanıtla

Yorum Yap