Snapchat Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?

Snapchat’in Instagram tarafından kopyalanan özelliğinden sonra Snapchat’te Facebook’tan reklam sistemini benzer bir şekilde kopyalamış durumda, bu durumda Snapchat’in bu çalınma işleminin peşini bırakmayacak gibi duruyor, kullanıcı sayısı bir anlık düşsede yinede ayakta kalan Snapchat uygulamasında bazı kullanıcılar takipçi, yani arkadaş sayısını arttırmak istiyorlar ve bu işlemin kolay yolunu öğrenmek istiyorlar, size şimdi organik Snapchat takipçi kasma nasıl yapılır göstereceğiz.

Snapchat Takipçi Hilesi

Snapchat’te takipçi sayınızı yani arkadaşlarınızın daha çok olmasını mı istiyorsunuz, bunun için internette birçok hile aratmışsınızdır ancak çoğunun pasif veya çalışmıyor olduğunu göreceksinizdir, şimdi sizlere en basit şekilde nasıl arkadaş kasacağınızı gösteriyoruz, bu sayede takipçi sayınız artacak ve daha fazla kişi tarafından snapleriniz izlenecektir.

Snapchat Arkadaş Kasma

İlk olarak aşağıdaki resimde’de görebileceğiz üzere snapchat kullanıcı adımızı alıyoruz ve “snapchat.com/add/kullanıcıadımız” şeklinde bilgisayar üzerinden veya telefon tarayıcımız üzerinden giriş yapıyoruz, aşağıda gördüğümüz gibi bir ekran bizi karşılayacak.

Snapchat Arkadaş Arttırma

Burada çıkan bizim snapchat profilimizin qr kodu olarak bilinmektedir, bu görmüş olduğumuz qr kodun resmini çekiyoruz ve bu konu arkadaş kasma gruplarında, facebook’ta, Instagram’da vb. diğer sosyal medya ağlarında #takip #takipçi gibi etiketler ile paylaşıyoruz, bu paylaşımınız sonrası birçok kişi sizin qr kodunuzu alacak ve arkadaş olarak ekleyecek, karşılıklı arkadaş sayınız bu hamle ile birlikte organik olarak artacaktır.

İşlemi her gün düzenli oalrak tekrarlamanız durumunda bir aya yakın sürede arkadaş sayınızı iki hatta üç katına kadar çıkartabilirsiniz. Bu işlemi’de öğrendik, sıradaki işlem: Snapchat Profilime Kim Bakmış? tıklayın görün.

Yorum Yap