Instagram Yorum Kopyalama Nasıl Yapılır?

Instagram’da bir kişi gönderi paylaştığında altındaki yazıyı nasıl kopyalayabiliriz veya yorum yapan kişinin yorumunu nasıl kopyalarız onu göstereceğiz.

Bildiğiniz üzere İnstagram’ın kendi uygulamasında böyle bir işlem maalesef ki mümkün değil, olsaydı ne güzel olurdu diyoruz ama yok işte ne yapalım. Ancak bu işlemi en kolay nasıl yapabilirim diyorsanız gelin gösteriyoruz kaçırmayın, bugün işinize yaramasa yarın yarar.

Instagram Yorum ve Açıklama Kopyalama 2024

Instagram’da bir gönderide çok uzun açıklama yapan arkadaşınızın açıklamasını eliniz ile tek tek yazmak yerine kopyalamak mı istiyorsunuz veya bir arkadaşınızın veya tanımadığınız birinin gönderisinin altına çok güzel / muhteşem dediğiniz türden bir yorum mu yapılmış ve bunu kopyalayıp başka bir yerde yayınlamak ya da telefonunuzda saklamak mı istiyorsunuz o zaman şimdi size göstereceğiz yöntem sayesinde bu işlemi oldukça basit bir şekilde halledeceksiniz. Instagram yorum kopyalama 2024 yılında nasıl yapılır hemen inceliyoruz;

  1. Yapmanız gereken işlem çok basit, öncelikle kopyalamak istediğiniz gönderiyi uygulama içerisinden buluyoruz. Gönderi sağ üst kısmında bulunan “üç nokta” işaretine tıklıyoruz.
  2. Tıkladığımızda açılan pencereden “Paylaşım URL’sini Kopyala” seçeneğine tıklıyoruz.
  3. URL’yi kopyaladıktan sonra telefonumuzun internet tarayıcısını açarak, url kısmına kopyaladığımız url’yi yapıştırıyoruz.
  4. Daha sonra açılan pencereden yine o gönderiyi görebiliyor olacağız, bu alandan gönderide veya yorumda kopyalayacağımız yeri telefonun ekranına uzun süre basılı tutarak seçiyoruz, ve çıkan pencereden kopyala işaretine tıklıyoruz.

İşlemimiz burada son buluyor artık kopyalamış olduğunuz gönderi ya da yorumu istediğiniz yerde kullanabileceksiniz, iyi stalklamalar.

İnstagram Açıklama Kopyalama

Dikkatinizi Çekebilir: Instagram Başkasının Resmini Nasıl Paylaşabilirim?

Yorumlar

    • Merhaba Nuray, yazımızda herhangi bir uygulama veya program kullanmadık. Sadece Instagram gönderisini tarayıcımız üzerinden açarak kopyalama işlemini gerçekleştirdik. Farklı bir sorununuz var ise geri dönüşünüzü bekleriz.

  1. İnstagram yorum kopyalama bu kadar kolaymışymış. Bende tek tek yazıyordum, sağolun.

    Yanıtla

Yorum Yap