Instagram Profil Düzenleme Sorunu

Instagram profil düzenleme ile alakalı gelen sorunların çözümlerini göstereceğimiz bnu yazı sayesinde artık Instagram profilinizi düzenlerken almış olduğunuz hataların çözümlerine kavuşabilecek ve istediğiniz düzenlemeyi yapabileceksiniz. Bunun için Instagram uygulaması üzerinden almış olduğunuz hata ve sorunları bizlere yorum kısmından ulaştırarak daha hızlı bir çözüm alabilir veya aşağıda yer alan hatalara benzer bir sorun ise verdiğimiz çözümler ile Instagram profilinizi sorunsuz güncelleyebilirsiniz.

Instagram Profil Düzenlenmiyor

Instagram profilinizi düzenleyeceksiniz ama sorun yaşıyorsunuz ve bunun için tekrar tekrar denemeler yapıyorsunuz ama sorun hala devam ediyor ve çözüm için araştırmalar yapıyorsunuz. Bunun için Instagram profilinizde düzenleme yaptığınızda almış olduğunuz hatalar aşağıdaki ise çözümleri uygulayarak bu sorundan uzaklaşabilirsiniz. Instagram profil düzenleme sorunu hakkındaki başlıklar şöyle;

Instagram Profili Düzenliyorum Kaydetmiyor

Eğer sizin sorununuzda Instagram’da profilinizi güncellemek istediğiniz taktirde değişiklikler yapıyor ama kaydedemiyorsanız bunun nedeni ilk olarak kullandığınız özel karakterlerden kaynaklanabilir. Bu yüzden profilinize yazmış olduğunuz hakkında kısmındaki karakteri kontrol ederek olmadı tekrardan güncelleme yapınız.

Instagram Profil Güncelleme Sorunu

Instagram profilinizi güncelleme yapmak istediğinizde butona tıkladığınızda güncelleme ekranı aktif olmuyor ise bunun için yapmanız gereken işlem Instagram uygulamanızı güncellemeniz ve bu sayede tekrar düzenleme sağlayın.

Instagram Profil İnternet Sitesi Eklenmiyor

Instagram profilinize internet sitenizi eklemek istiyorsunuz ama sorun yaşıyorsanız bu url girişindeki hatadan kaynaklanmaktadır, url’nizi www olmadan ve sadece bir şekilde sadece “siteismi.com” veya benzeri şekilde olacak türde girip tekrardan kaydetme yapın.

Instagram Profil E-Posta Değiştirme

Instagram üzerinden e posta adresinizi değiştirmek istiyorsunuz ama düzenleme yaptıktan sonra yeni mailiniz aktif olmuyor ise bu sorun Instagram’dan değil büyük ihtimalle mail sunucusu ile kaynaklandığından yeni mailiniz gelen kutusunda onay maili bulunmuyor ise spam klasörüne bakın. Orada’da aynı sorun devam ediyor ise tekrardan Instagram üzerinden onay maili göndermeniz gerekebilir.

Instagram Telefon Numarası Değiştirme

Instagram mail adresi değiştirme ile benzer bir konu olan Instagram telefon numaranızı değiştirmeniz taktirde yine yeni telefon numaranıza gelecek onay mesajını Instagram profilinize gelecek bölüme girmeniz gerekmektedir. Onay mesajı gelmemiş ise bu durumda tekrardan gönderin veya telekom hizmetinizden yardım isteyerek mesaj gelmiyor sorununu çözebilirsiniz.

Instagram hakkında yeni bir bilgi öğrenmek için; Instagram Videoları İleri / Geri Sarma makalemize bakabilirsiniz.

Yorumlar

 1. Ben biyografi duzenleyemiyorum hata aliyorum feedback requied diye kaydetmiyor biyografiyi acil yardim edin.

  Yanıtla
 2. Profilimi duzeltemiyorum(profili değiştirme,biyografi değiştirme vs.)kaydedilmedi sorun oluştu diyor hep YARDIMCI OLURMUSUNUZ.

  Yanıtla
 3. Birden fazla hesap kullanıyorum fakat sadece bir hesabımda sorun var biyografi isim kullanıcı adı hiçbir şeyi değiştiremiyorum hesabımı dondurmayı bile denedim daha sonra zar zor açtım yine de bir şey değişmedi bunun sebebi ne olabilir

  Yanıtla
  • Ya evet ben de e öyle

 4. Instagram’da profile resmim yerleşmiyor.

  Yanıtla
 5. Iyi gunler
  Benim kac aydir suren bir sıkıntım var ve hic bir sekilde halledemiyorum instgram hesabimda hibir degisiklik yapamiyorum ne profil resmi degistrme ne bio kisacasi kisilk bilgileri ve hesabta hic ama hic bir degisklik olmuyor surekli uzugunuz tekrar deneyin veriyor ve ben yas ayarina baktim orda 2019 yaziyor onuda degistrmeye calistim olmuyor lutfen yardim edin

  Yanıtla
 6. Instagram hesabımda profil biyo ad değişilmiyor internet bağlantısını kontrol edin veya √’ uygulanmıyor aynı şekilde hareket lerde gözükmüyor.

  Yanıtla
 7. İnstagram Güncelledim yinede kaydedilmiyor biyografi değiştiremiyorum lütfen yardımcı olun

  Yanıtla
  • Aynı sorun bende de var.

 8. bendede aynısı oluyor 2-3 aydır böyle lütfen yardım edin

  Yanıtla
 9. Instagram’da profil resmimi kaydedemiyorum biografimi değiştiremiyorum

  Yanıtla
 10. Merhbalar bnde ne profilimi değiştiremiyorum

  Yanıtla
 11. Merhaba Instagram profil biyografisini değiştirmek istiyorum bir türlü kaydedilmiyor eski bilgilerim butona basmama rağmen değişmiyor !!! bunun nedeni nedir? Bana yardımcı olur musunuz lütfen !!

  Yanıtla

Yorum Yap