Instagram Resim Gizleme & Geri Açma

İnstagram’ın son gelişmeleri bir düzen içerisine oturdu diyebiliriz, yenilik çalışmaları tabi ki her zaman devam edecektir ancak uygulama eskiye göre şuanda daha stabil ve göz yorucu olmayan bir tasarıma ulaştı, bunun için kendilerine teşekkür ediyoruz ve konumuza geçiyoruz.

İnstagram’da paylaşmış olduğumuz bir gönderiyi daha sonra gözükmesini istemiyor ise yani yalnızca biz görmek istiyor isek, gönderi gizleme işlemi nasıl yapılır bugün bunu inceleyeceğiz.

İnstagram Gönderi Gizleme Nasıl Yapılır?

İnstagram’da gönderi gizleme işlemi nasıl yapılır diyen arkadaşlar için, paylaşmış olduğumuz bir gönderiyi ileride canımız sıkılırsa siliyoruz, ancak bir zaman sonra ben neden sildim ki diyenlerimiz oluyor, peki ya silmek yerine gönderi gizlesek nasıl olur?

Güzel olur tabi diyişlerinizi duyar gibiyiz, ancak bu durum maalesef şuan ki instagram sürümünde mevcut değil diyecektik ki artık resim gizleme özelliği mevcut.

Yazımızı 24 Mayıs 2017 tarihi itibariyle gelen yeni özellik sayesinde resimlerini gizleyebileceksiniz, bu özelliği nasıl kullancağım diyorsanız sizi yeni yazımızı incellemeye davet ediyoruz;

Yeni Özellik: İnstagram Arşiv Özelliği İle Resim Gizleme

İnstagram Gönderimi Sadece Ben Görmek İstiyorum

İnstagram’da bir paylaşımınız sadece size gözüksün istiyorsanız yukarıda yer alan özellik sayesinde resimlerinizi gizleyebilirsiniz, bu sayede gizlediğiniz resimler sadece size gözükecektir.

Yorum Yap