Instagram 14 Şubat Filtreleri

Instagram 14 Şubat filtreleri nasıl yapılır hakkında birçok soru işareti karşımıza çıkmakta. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Instagram’ı başlatmış olduğu yüz filtreleri sayesinde Insanlar sevgilisine veya herhangi ortaya karışık hikayesine atmak için 14 Şubat Sevgililer Günü filtrelerinden seçiyor ve bunu arkadaşlarıyla veya kız ya da erkek arkadaşıyla özel olarak DM üzerinden gönderiyorlar. Instagram 14 Şubat filtreleri nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek Instagram Sevgililer Günü filtrelerine siz de ulaşabilirsiniz.

Instagram 14 Şubat Filtreleri Nasıl Yapılır?

Instagram 14 Şubat filtrelerini uygulayabilmek için ilk olarak Instagram uygulamasını marketin üzerinden güncellemeniz gerekmektedir.

Instagram 14 Şubat

Instagram o zaman eğer güncel ise Instagram hikaye bölümüne açarak sağ altta çıkan yüz ikonuna tıklayın ve biraz bekledikten sonra 14 Şubat gününde Sevgililer Günü’ne özel filtreleri tek veya sevgiliniz ile uygulayarak hikaye olarak paylaşabilirsiniz. Ayrıca paylaştığınız bu hikaye gönderi olarak da tüm arkadaşlarınıza paylaşım (fotoğraf) şeklinde gönderebilirsiniz.

Instagram 14 Şubat Filtreleri Çıkmıyor

 Instagram 14 Şubat filtreleri telefonunuzda gözükmüyor ise, uygulamayı güncelledikten sonra yapmanız gereken işlem uygulama verilerini temizlemek ve uygulama içerisinde tekrardan giriş yapmanızdır. Bu sayede 14 Şubat Sevgililer Günü filtre karşımıza çıkacak ve istediğimizi uygulayabileceğiz.

Instagram yüz filtreleri sayesinde 14 Şubat’ta da insanlar birbirleriyle daha mutlu ve daha keyifli vakit geçirerek fotoğraf ya da video paylaşımı yapabiliyorlar. Instagram yüz filtreleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz Instagram Yüz Filtresi Nasıl Yapılır? konumuza göz atarak detayları öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap