İnstagram Yazıyor Özelliği Açma / Kapama

Instagram DM insanların birbirleriyle tanışmasını ve iletişim kurmasına yarayan bir instagram mesajlaşma alanıdır, burada satış yapan kullanıcılar ile birlikte sorular’da sorulur veya arkadaşlarınızla grup kurarak beraber eğlenceli vakitlerde geçirebilirsiniz.

Instagram DM Yazıyor Yazısını Kaldırma

İnstagram DM Yazıyor

Instagram’da bir kişiye mesaj attığınızda geri dönüş yapıyor olduğu taktirde aşağıdaki gibi sizin önünüze “yazıyor” bildirisi gelmektedir, bu yazıyor bildirisini karşı tarafa engellemek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey mesaj yazma ekranındayken mesaj alanına tıklamadan önce internet bağlantısını kaldırmanız, daha sonra mesajı yazıp gönder işaretine tıklayın ve hemen ardından mesajınızı gönderin, bu sayede karşı taraf sizin “yazıyor” yazınızı göremeden direk mesaj iletilecektir.

Instagram DM Yazıyor Yazısı Neden Kaldırılır?

İnstagram’da dm yazıyor özelliğini kaldırmak sadece karşı tarafa ne yazıyor ne düşünüyor gibi havalar katmamak için kullanılır, bu yüzden o özelliği kapatabilirsiniz, ayrıca görüldü işareti kapatmak için’de yazdığımız yazıyı arama bölümüne “instagram görüldü kapatma” olarak yazarsanız ulaşabilirsiniz. Benzer konumuz olarak Instagram DM Mesajım Görüldü Mü? yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap