Swarm Şebeke Müsait Değil Sorunu

Swarm sürekli olarak yer bildirimi yapılan bir uygulama olmasından dolayı insanlar bu ağ üzerinden Foursquare ile birlikte gittikleri yerlere yorum bile yapabiliyorlar, bu sayede gidecek kişilere tavsiye veya fiyatları konusunda bilgilerde verebilmekteler.

Güzel bir uygulama olmasından dolayıda binlerce kişi bu uygulamayı kullanıyor ve gittikleri yerlerde check-in yapıyorlar. Ama bazı durumlarda bu uygulamayı açarken ise “Şebeke Müsait Değil” hatası ile karşılaşabilmekteler, peki bu hata nedir neden karşımıza çıkar diye soracak olursanız hemen sizler için cevaplayalım;

Swarm Şebeke Müsait Değil

Swarm’da şebeke müsait değil diye karşımıza çıkan bu sorunun nedeni swarm uygulamasına o anlık aşırı bir yük binmesi nedeniyle sunucuda meydana gelen hatadan dolayı çıkmaktadır. Eğer anlık olarak birden fazla kişi uygulamaya girmiş ve yer bildirimi yapmaya çalışıyor ise bu hata sunucu kaynaklı çıkmaktadır.

Peki bu hatanın çözümü yok mu diye soracaksanız, çözümü aslında çok basit, uygulamayı kapatıp yeniden açarak bu sorunu çözebilirsiniz, sorununuz yine çözülmedi ise bu sefer internet bağlantınızı kapatıp açın, bu şekilde sorun ortadan kalkacaktır ve swarm uygulaması üzerinde şebeke müsait değil hatası çıkmayacaktır.

Bu çözüm o işlemi anlık olarak çözecektir ama farklı bir gün yine aynı sorun ile karşılaşırsanız bu çözüm yöntemini yaptığınız taktirde düzelecektir.

Eğer sizlerde swarm uygulaması hakkında diğer bilgileri veya tüyoları öğrenmek isterseniz sitemizi takip etmeyi unutmayın, ayrıca Swarm Beğeni Hilesi yazımızı’da inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap