Swarm Profil Gizleme Nasıl Yapılır?

Swarm profil gizlemesi yok mu diyenler için bugün gizlilik ayarlarını karıştıracağız, haydi bakalım.

Swarm Profilimi Nasıl Gizlerim?

Arkadaşlar öncelikle swarm’da tamamen profilinizi gizleme gibi bir durum şuanlık yok ancak check-in yani yer bildirimi yaptığız yerde sizi kimsenin görmesini istemiyorsanız yapmanız gereken işlem çok basit, öncelikle swarm profilinize giriş yapın, o alanda çıkan ayarlar çarkına tıklayın, gelen pencereden gizlilik ayarları sekmesine giriş yapın.

Swarm Profil Gizleme Nasıl Yapılır?

İşte olay burada, bu ayarları tek tek okuyarak isteğinize uygun ayarlayabilirsiniz, ama sizin yaptığınız check-in in gözükmesini istemiyorsanız yapmanız gereken işlem: Check-in bölümünde yer alan ilk seçenek yani “Halka açık olan, belli bir mekanda check-in yapmış kişiler listesinde beni de göster” seçeneğinin tikini kaldırırsanız işlem hallolacaktır.

İşlem sırası aşağıdaki görüntüde olduğu gibidir.

Swarm Profil Gizlemek

Ayrıca gizlilik ayarları bölümünde mesajlarınızı ve arkadaşlık isteklerinizi’de kısıtlayabilmenize imkan sağlamakta, bunun içinde ekranınızı aşağıya kaydırın ve gerekli ayarlarınızı düzenleyin.

Ayrıca benzer konumu Swarm Kullanıcı Engelleme yazımızı okuyarak istemediğiniz kişilerin sizi rahatsız etmesini engelleyebilirsiniz.

Yorumlar

  1. Çok teşekkür ederim işime yaradı. cevrik.com adamsın

    Yanıtla

Yorum Yap