Swarm Beğeni Hilesi 2024

Swarm’da yer bildiriminde bulunan kişilere yönelik güzel bir haberimiz var çünkü beğenisi az olanlar için beğeni hilesi nasıl yapılır sizlere onun hakkında tüyolar ve bilgilendirme yapacağız.

Swarm Beğeni Kasma 2024

Swarm’da insanlar bir yere gittiklerinde illaki yer bildirimi yapacağım diye çıldırma telaşına gireceklerdir ama daha sonra bu sorunu çözmek amacıyla benim check-in imi neden bu kadar az kişi beğenmiş derdine düşerekten beğeni arttırma çabasına girerler. Biliyorsunuz ki swarm uygulamasında en fazla check-in yapan haftanın birincisi seçilerek güzel hediyeler kazanmaktadırlar ve beğeni sisteminide insanlar bu yüzden daha fazla olmasını isterler. Peki benim beğenim çok az ben nasıl beğeni kasacağım, beğeni arttırma yöntemleri nelerdir bize bahseder misiniz derseniz hemen alt tarafta yazımızın devamını görebilirsiniz.

Swarm Beğeni Hilesi

Kullanıcılar beğeni kasamadıkları vakit ya da az beğeni gelmiş diyerekten hemen beğeni hilesi aratmaya geçerler ancak internette bununla alakalı birden çok site ile karşılaşırlar ve genelde arama sonuçlarında ilk çıkan siteye girerek beğeni hilesi işlemi uygulayacaklarını zannederler ama o sitelerin amacı aslında sizin bilgilerinizi çalmak olduğunu çoğu insanımız maalesef ki bilmezler.

Swarm Beğeni Arttırma 2024

Eğer swarm’da paylaşmış olduğunuz yer çekimine az beğeni gelmiş ise beğeni hilesi aramak yerine doğal beğeni kasın bunun içinde yapmanız gereken işlem çok basit, açın swarm’ı ve keşfetmek istediğiniz kişileri bulun, arkadaş olarak ekleyin. Ayrıca kendi arkadaşlarınızın arkadaşlarını’da ekleyerek daha fazla arkadaşa sahip olun. Bu sayede daha fazla arkadaş demek daha fazla beğeni kazanmak demektir, şimdi o beğeni az gelmiş bu beğeni neden böyle gelmiş dememeniz için Swarm’da beğeni hilesi işlemini bu şekilde uygulayabilirsiniz.

Swarm’da beğeni hilesi yaptım peki profilime bakanları nasıl görürüm diyenler için ise: Swarm Profilime Bakanları Görme yazımızı inceleyin ve bu sayede profilinize kimler bakmış izleyin. Swarm kategorimizde daha fazlasını’da bulabilirsiniz.

Yorumlar

  1. utanmadan buna beğeni hilesi mi diyorsun sen !?!

    Yanıtla

Yorum Yap