Swarm Takip Etmeden Kişinin Nereye Gittiği Görme

Swarm arkadaşımız olmayan kişilerin yapmış olduğu check-inleri nasıl görüneceğini bilmiyorsanız size bugün bu konu hakkında bir bilgi tüyosu vereceğiz bildiğiniz üzere Swarm check-in yaparak insanların birbirlerini nerede olduğunu görmelerine katkı sağlıyor ancak Swarm check-in yapan kişileri görebilmeniz için arkadaş olmanız gerekiyor arkadaşınız olmayan kişilerin check-inlerini görmeniz mümkün değildir. bunun için bugün sizlere Swarm arkadaşınız olmadan karşı tarafın check-inlerini nasıl görebileceğiniz hakkında bilgi vereceğiz.

Swarm Arkadaşım Olmadığı Halde Check-in Görme

Eğer Swarm da arkadaşımız olmayan kişinin check-inlerini görebilmek istiyorsanız bunun için birden fazla yöntem var. Ancak bu yöntemleri karşı tarafın anlamayacak şekilde yapmak önemli durum oluyor. Eğer karşı taraf bu durumlara anlarsa sizin kim olduğunuzu fark eder.

Swarm Arkadaşsız Check-in Görme

Swarm arkadaşım olmayan kişinin check-inlerini nasıl görebilirim sorusu ile birlikte birçok kişi eski konuştuğun kızı veya erkek arkadaşını gizli gizli nereye gittiğini takip etmek ister bunun için arkadaşlık isteği göndermeden sahte bir kişilik sayesinde o kişinin nerede olduğunu öğrenmeye çalışır.

Swarm Arkadaş Olmadan Nerede Olduğunu Görebilmek

Swarm’da arkadaş isteği göndermeden kişinin nereye gittiğini görebilmek için fake hesap açmamız gerekiyor ancak açacağımız bu fake hesap karşı tarafın dikkatini çekmeyecek bir şekilde normal bir kullanıcıyı hissiyatı vermesi önemlidir. bu nedenden dolayı ilk olarak Anlaşılmayacak bir şekilde fotoğraf ve birkaç sahte çekin atmamız gerekiyor açacağımız yeni sahte hesap için. hesabı açtıktan sonra karşı tarafa tüm düzenlemeleri yapmış olduğumuz şekilde takip isteği gönderiyoruz Yani arkadaş olma isteğimizi gönderip ve alnımızın bunu Yem olarak yemesini bekliyoruz. Eğer karşı taraf fake hesabımıza inanıp arkadaşlık isteğimi kabul eder ise artık onun nereye gittiğini ve bütün check-inlerinin geçmişini kendi profil sayfasından görebiliyoruz.

Eğer arkadaşlık isteğini kabul etmemiş ise bunun için ancak o kişinin Fotoğraflarına bakarak belki nereye gittiğini bulabilirsiniz ancak Eğer fotoğrafsız bir şekilde çekin yoktur ise bunun başka bir çaresi maalesef mümkün değildir Sadece sahte hesap veya başka bir arkadaşın Hesabı üzerinden o kişinin check-inlerini görmeniz mümkündür.

Swarm arkadaşımız olmayan kişinin nereye gittiğini’de bu şekilde öğrenmiş olduğumuza göre şimdi Swarm Sahte Yer Bildirimi nasıl yapılır inceleyebiliriz.

Yorum Yap