Swarm Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?

Selam Swarm uygulamasının tatlı kardeşleri, swarm klasikleşmiş bir yer bildirimi uygulamasından olsa gerek ne büyük değişiklikler getiriyor ne de doğru düzgün güncelleme yapıyor dememiz doğru olur herhalde, bu uygulamayı milyonlarca kullanan insan var ve ülkemizde’de akıllı telefon olup ta gezmeye doyamayan kişilerin telefonunda illaki bulunuyordur.

Peki bu uygulamada yapmış olduğumuz check-in insanların beğenmesi için ne olması gerekiyor tabi ki arkadaş, eğer arkadaş sayınız daha fazla ise yapmış olduğunuz yer bildirimlerini daha fazla kişi beğenecektir, peki ben kendi arkadaşlarımı nasıl bulacağım? Arkadaş ekleme işlemi nasıl yapılır bana anlatın diye geldiğinizi biliyoruz, işte swarm’da kişi ekleme şu şekilde yapılıyor;

Swarm Arkadaş Ekleme İşlemi

Eğer sizde swarm kullanmaya başladınız ama arkadaşları nereden ekleyeceğim diye sorular soruyorsanız şimdi o soruyu bırakın çünkü arkadaş eklemeniz için öncelikle swarm uygulamasını açarak profilimize ulaşıyoruz profilimize ulaştıktan sonra ise sağ üstte bulunan (arkadaş+) yani arkadaş ekleme butonunu bularak tıklıyoruz. Bu bölüm sayesinde ister kullanıcı adıyla isterseniz telefon rehberinizde ya da facebook / twitter gibi sosyal medya araçlarını bağlayarak arkadaş eklemenize imkan veriyor. Bu sayede arkadaşlarınızı ekleyebilirsiniz, onlarda aynı şekilde sizleri geri eklemek istediklerinde yine bu bölüme arkadaş isteğiniz var şeklinde bildirim gelecek ve siz onayladığınızda o kişide sizin arkadaşınız olacaktır.

Swarm Kişi Ekleme Detayı

Eğer yukarıdaki şekilde uyguladığınız halde benim arkadaşlarım gözükmüyor derseniz nedeni karşı taraftaki kullanıcının henüz bu arkadaş isteğinizi görmemiş olması veya bu isteği reddetmiş olmasını göstermektedir. Eğer bir kişi sizin arkadaş isteğinizi reddetmiş ise bunu yeni arkadaş ekleme bölümüne girerek kullanıcı adı ile arattığınızda “arkadaş ekle” butonu gözüküyor ise isteğinizi reddetmiş anlamına gelecektir. Eğer arattığınızda kullanıcı gözükmüyor ise sizi engellemiş veya hesabını kapatmış’ta olabileceği unutmayın.

Bu şekilde kendi arkadaşlarınızı ekleyebilir veya yer imi yapan kişilerden profillerine girerek arkadaş ekle butonuna tıklayabilir ve yeni kişiler ile tanışma imkanı yakalayabilirsiniz, bizlik bu kadar umarız yardımcı olmuşuzdur, çıkmadan öncede şu yazımızı inceleyebilirsiniz: Swarm Hesap Çalma

Kalın sağlıcakla, sorun olursa buradayız ha.

Yorum Yap