Swarm Engel Kaldırma Nasıl Yapılır?

Sarm’da engellediğimiz kullanıcıyı geri nasıl engelini kaldırabiliriz onu göstereceğiz, madem engelledik neden kaldırıyoruz yahu kalsın diyenlerdenseniz siz engel atmayı seven kişisiniz demektir, o yüzden sizi Swarm Kullanıcı Engelleme yazımını incelemeye davet ediyoruz. Şimdi gelelim konumuza,

Swarm Kullanıcı Engeli Kaldırma

Swarm’da engel atmıştım, peki ben engellediğim kişinin engelini nasıl kaldıracağım diyorsanız, öncelikle engellediğiniz kişinin ismini arama bölümüne yazarak bulmanız, engellediğiniz kişiyi bulduktan sonra aynı engel attığımız işlemde olduğu gibi, bu seferde orada yer alan butona (ancak bu buton şuanda mavi şekilde) tıklamak, mavi butona tıkladıktan sonra karşımıza o kişinin engelinin kalksın mı diye soru çıkmakta, tamam derseniz o kişinin engeli kalkacaktır.

Engel kaldırıldıktan sonra mavi buton geri eski hali olan beyaz butona dönecektir, eğer iptale tıklarsanız kişi engeli kalmayacaktır.

Swarm Kişi Engeli Kaldırma

Swarm Kullanıcı Engel Kaldırma Bildirimi

Eğer engellediğiniz bir kullanıcının engelini geri açarsanız karşı tarafa bildirim gitmesinden korkmayın, karşı tarafa bildirim gitmeyecektir. Ancak eskiden sizi arattığında bulamazken, engel kaldırıldıktan sonra sizi aratırsa bulacaktır. Başka her hangi bir sorun olmayacaktır.

İşlem hakkında herhangi bir sorununuz olursa bize yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

  1. Merhaba,
    Kişi benim engellediğim kişilerin arasında olmamasına rağmen o kişinin profiline geldiğimde engelli gözüküyor. Engeli kaldır dedikten sonra kalkıyor ama tekrar girdiğimde bu kişi yine engelli gözüküyor sorun ne olabilir.

    Yanıtla
  2. merhaba swarmla ilgili birsey sormak istiyorum ben kişiyi engelemiştim sonra ismni bulup profilinin sağ üstteki üç noktayı tıklıyorum engeli kaldır diyorum kladırıyor sonra kişinin profilinden çıkıp tekrar girdiğimde halen engelli duruyor.gizlilik ayarlarında ismi yok yardımcı olursanız sevinirim.birde sizin engeli kaldırma için görselinizdeki benim swarm da bulamadım

    Yanıtla

Yorum Yap