Swarm Sahte Yer Bildirimi

Swarm üzerinden insanlar gittikleri yerleri ekliyorlar, bazı kişiler ise gitmeden sadece orada kimler var acaba havasıyla yer bildirimi yapmaktalar. Hele bazı kişiler varya, bu sanırım sizin içinde geçerli Swarm’da sahte yer bildiriminde bulunuyor ki hava olsun, oradaymış gibi gözükeyim edasıyla arkadaşlarını kandırıyor. Evet yanlış duymadınız bugün Swarm’da sahte konum ile yer bildirimi yapacağız ve kimsecikler anlayamayacak.

Swarm Sahte Yer Bildirimi

Swarm’da sahte yer bildirimi gönderebilmek için öncelikle yakınınızdaki bir yeri yapmak istiyorsanız bu işlem çok basit çünkü Swarm size 50 km alana sahip bir menzil sunmaktadır, eğer bu alanda bir yeri paylaşacaksanız o yeri aratın ve tıklayın bu kadar basit. Ama eğer başka bir şehirde yer bildiriminde bulunmak istiyorsanız bunun için yapmanız gereken işlem “Fake GPS” uygulamasını yüklemelisiniz.

Fake GPS uygulaması sayesinde sizlerde kendinizi istediğiniz yerde görüntüleyebiliyorsunuz ve bu sayede konumunuz sizi oradaymış gibi görüntülüyor, bu sayede sizde istediğiniz yeri check-in olarak yapabiliyorsunuz. Eğer Fake GPS uygulamasını kullanmayı bilmiyorsanız Sahte Konum Gönderme isimli yazımızdan bu uygulamanın kullanımını inceleyebilirsiniz.

Uygulamayı açtıktan sonra ise Swarm uygulamanızı açın ve konum özelliği sayesinde Fake GPS ile ayarladığınız konumun yanında yer alan kafe ve firmalar yer alacaktır, burada bulunan bir yeri seçin ve check-in gönderimini yapın, işlem bu kadar basit, şimdi keyfinize bakabilirsiniz.

Swarm Sahte Check-in

Swarm’da sahte check-in yaptığınızı karşı taraf anlamayacaktır çünkü sizin herhangi bir konum hilesi kullandığını anlayabilmesi için sizin ona bilgi vermiş olmanız veya aynı zamanda başka bir yerde check-in yapmanızdan ya da fotoğraf paylaşmanızdan anlaşılabilir. Diğer türlü hiç kimse sizin orada olmadığınızı anlayamayacaktır. O zaman ne diyoruz, gelsin sahte konum göndermeler. Diğer Swarm kategori yazımız: Swarm Bildirim Silme

Yorum Yap