YouTube Hesap Çalma 2024

İnternet sektöründe milyonlarca insan var be bu insanların neredeyse çoğu sosyal medya ağlarını ve mail hizmetlerini kullanmaktadırlar. Zaten işleri bu sayede yürüyen insan sayısı da oldukça fazla olmasından bu hesaplar onlar için zorunlu bir hizmet haline gelmiştir asla ve asla kapatma gibi bir durumları yoktur ve iş alımlarını ve görüşmeleri bu hesaplar üzerinden yaparlar, bazı arkadaşlar ise Youtube üzerinden kendi videolarını veya güzel gördüğü videoları paylaşarak kendilerine güzel bir ortam oluşturmaktadırlar.

YouTube Hesap Çalmak

YouTube hesap çalmak isteyen sizler gibi yüzleri güzel mi güzel genç arkadaşlar var, youtube’da hesap çalmak mümkün tabi ki ancak sizler emeğini ne kadar değerli olduğunu biliyor iseniz bu işleme girişeceğinizi zannetmiyoruz. Şöyle bir kanal olur; ülkemizi kötülüyordur veya ülkemiz için uygun olmayan şeyler paylaşıyordur bu kanalların hesabını ele geçirip o videoları silmek hakkımızdır tabi ki. Ancak siz bir arkadaşımızın sabah akşam o kanala video yüklemek için emeğini veriyor ve siz bu kişinin kanalına göz diktiyseniz bu işlem için sizlerin kul hakkına kalmış bir şey.

YouTube Hesap Nasıl Çalınır?

Bir kullanıcının youtube hesabını çalmak için öncelikle o kişinin gmail hesabını çalmanız gerekmektedir, zaten gmail hesabını çaldığınız vakit o kişinin youtube hesabını’da çalmış oluyorsunuz. Bu yüzden gmail hesabını nasıl çalarım diyorsanız o kişinin telefonuna ulaşmaya çalışın ve gmail üzerinden giriş yaparak şifre değiştirme işlemi uygulamaya çalışın. Ya da şifre tahmini deneyerek şifre kırma işlemini’de gerçekleştirebilirsiniz. Ancak hesabını çalacağınız kişinin hesap güvenliğinde 2 adımlı doğrulama mevcut ise bu durumda hesap çalmak için telefonunu öncelikle elinize geçirmeniz gerekiyor. Eğer telefonu kapamazsanız youtube hesabını’da çalamazsınız. Bu yüzden ilk telefon sonra youtube olmalı.

Ama biz bu taktikleri siz sürekli hesap çalın diye söylemiyoruz, arkadaşınıza şaka maksatlı bir sürpriz hazırlayabilir ve eğlenebilirsiniz, ciddi bir yöndem hesap çalma işleminin sonlarının dava açmaya gidebileceğini’de unutmayın.

YouTube hesap çalma 2024 ile alakalı bilgileri öğrendiğimize göre şimdide beğeni hilesine göz atabiliriz: YouTube Beğeni Hilesi

Yorumlar

 1. Teşekkürler taktikleriniz işimi gördü

  Yanıtla
  • Nasıl Hesap Çalınıyor

  • Birkaç taktiği var, her hesapta olmuyor. Ancak yıllanmış hesaplar daha kolay çalınır. Yeni hesapların güvenliği daha iyi oldu gibi.

  • Benim hesabımda çalabilir misiniz

  • Arkadaşa yardımcı oldum

  • Slm

 2. Kardeşim eline sağlık telefonunu alarak youtube hesabını çaldım.

  Yanıtla
 3. Kendi hesabımı çalacağım ama her şeyi unuttum onu nasıl yapacağım ?

  Yanıtla
  • Aynen bende öyle.

 4. Eski hesabımı geri almak istiyorum

  Yanıtla
  • Nasıl yani

 5. AMA BEN ESKİDEN AÇTIĞIM HESABI ÇALMAK İSTİYORUM. Onun da gmailini hatırlamıyorum. OFF YAA

  Yanıtla
 6. aslıhanguner029@gmail.com

  Yanıtla
 7. Teşekkür ederim, harikasınız.

  Yanıtla
 8. Telefonu elimize almadanda yapabilirmiyiz onun bir yolu varmı

  Yanıtla
 9. hesabım cihazım sıfırlandığında gitti ve alamıyorum şuan yardımcı olun

  Yanıtla
 10. Arkadaşlar Musa Can Bozkurt youtube hesabını çalabilirmiainiz benim kendi hesabım 1 ocak 2018 de açtım sizden ricam yapabilen varsa çalıp hesabı kapatabilirmi

  Yanıtla

Yorum Yap