Facebook Beğeni Hilesi 2024

Facebook 2024 hilesinden bahsedeceğiz yani Facebook beğeni hilesi nasıl yapılır diyenler için birkaç bilgi paylaşacağız, Facebook beğeni nasıl kasılır detayları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Facebook Beğeni Kasma

Facebook’ta beğeni kasmanın birden çok yöntemi bulunmaktadır, bunlardan bir tanesi hashtag etiketleridir. Örneğin #like #beğeni gibi etiketler ile o etiketi takip eden kişiler üzerinden beğeni alabilirsiniz. Ayrıca bir başka yöntem ise o resminizin dikkat çekiciliğidir, dikkat çeken fotoğraf daha çok beğeni alacaktır.

Diğer bir fazla beğeni alma yöntemi de aktif arkadaşlarınızdan geçmektedir, ne kadar çok aktif arkadaşınız mevcut ise o kadar daha fazla beğeni alacaksınızdır.

Facebook Beğeni Hilesi

Facebook beğeni hilesi için bir çok site mevcut ancak kullanıcıların bilmedikleri bir şey mevcut, bu siteler sizden yetki isteyerek yani token kodu alarak işlem yapmaktalar. Bu kod sayesinde sizin hesabınızı çalmaya bile kalkabilirler o yüzden bu tarz siteleri siz değerli okuyucularımıza asla tavsiye etmiyoruz, Facebook beğeni hilesi bakmak yerine doğal yöntemler ile beğeni nasıl kasılır o yöntemleri uygulayın.

Facebook Beğeni Hilesi 2024 Olduğu anlaşılır Mı?

Eğer güvenliğinizi hiçe sayarak beğeni hilesi sitelerinden bir tanesine giriş yaparak fotoğrafınıza veya videonuza beğeni hilesi yaptırdıysanız bunun hile olduğu beğenen kullanıcılardan anlaşılacaktır, eğer kullanıcılar yabancı ya da profil resmi olmayan kişiler ise bunun çok kolaylıkla beğeni hilesi olduğunu anlayabiliriz, anlayamayan çok nadir kişiler olacaktır.

Bu yüzden bu tür sitelere güvenerek bir işlem yapmamaya çalışın. Aman diyelim 1 kişi beğensin aktif normal kişi olsun, 100 bota bedeldir. Bir baskımız yok ama bot kullanıcılar mı yoksa normal insanlar mı seçme hakkını size bırakıyoruz. Ayrıca benzer konumuzdan olan; Facebook Şifre Kırma İşlemi yazımızı da incelemeden sitemizi terk etmezseniz seviniriz.

Yorumlar

Yorum Yap