Instagram 1’den Fazla Hesap Ekleme

Sosyal medya platformunun bir uygulaması olan Instagram, sürekli olan yeni güncellemeler getiriyor ve son güncellemelerin birisi olan hesap ekleme oldukça ilgi gören bir güncelleme olmuştur. Hesap ekleme işlemi, birden fazla hesabı olan kişilerin bir hesaptan çıkış yapmadan diğer hesabını da açmasına yarıyor. Birden fazla hesap aktif halde kullanıyor ve bu şekilde hem zaman kaybından hem de sürekli çıkış yapmaktan kurtulmuş olunuyor. Instagram bu güncellemesini uzun bir süre önce yaptı ve tüm android telefon kullanıcıları bu güncellemeden yararlanabiliyor. Peki Instagram’da Başka Hesap Ekleme Nasıl Yapılır? Instagram’da hesap ekleme işlemi yapmak isteyen kişiler bunu kolayca yapabilirler. Bunun için gereken şey, kişinin kendi hesabına girerek, sağ üst köşede bulunan isminin üzerine tıklamak ve hesap ekle seçeneğini seçmektir. Bunun yanında ayarlar kısmına gelerek sayfanın en sonunda bulunan kısımdan hesap ekle seçeneği seçilebilir ve hesap bilgileri girilerek ikinci bir hesap açılabilir.

Instagram’da Hesap Eklendikten Sonra Hesaplar Arası Geçiş Nasıl Yapılır?

Hesap ekleme işlemi yapıldıktan sonra, hesaplar arası geçiş yapmak isteyen kişiler, hesabı ekledikleri kısımdan diğer hesaba geçiş yapabilirler. Profile girerek hesap değiştirme işlemi yapılır. Ayrıca Instagram ayarlar kısmına gelebilir ve buradan geçiş yapmak istedikleri hesaba geçiş yapabilirler.instagramda baska hesap ekleme nasil yapilir

Eklenen Hesaplardan Nasıl Çıkış Yapılır?

Instagram’a girerek hesap ekleyen kişiler istedikleri hesaptan çıkış yapabilirler. Bunun için çıkış yapmak istedikleri hesaba geçiş yapabilir ve profil ayarlarına girerek çıkış yapabilirler. Çıkış işlemini daha kısa tutmak isteyen kişiler, kendi profillerine girebilir ve profilde yer alan ayarlar kısmında istedikleri hesaptan çıkış yapma seçeneğini seçebilir veya tüm hesaplardan çıkış yapabilirler.

Instagram’da En Fazla Kaç Hesap Eklenebilir?

Hesap ekleme özelliği geldikten sonra çoğu kişi bu özelliği kullanmaya başlamıştır. Ancak çok fazla hesabı olan kişiler, tüm hesaplarını aktif olarak kullanamazlar çünkü yalnızca 5 tane hesabın açılması mümkündür. 5 taneden fazla hesap eklemek mümkün değildir. Hesap ekleyecek olan kişiler sadece 5 hesap açabilir, daha fazlası için diğer hesaplardan çıkış yapmak gerekir. Instagram Toplu Takip Bırakma İşlemi konusunu merak ediyorsanız linke tıklayabilirsiniz.

Yorum Yap