Instagram UNF Anlamı Nedir?

Instagram profil gezintisinde “unf” lafı ile karşılaşmışsınızdır, bir kişinin profilin’de neden “unf” yazısı yazar buda neymiş diyebilirsiniz tabi ki, şimdiki konumuzda bu unf nedir, unf ne anlama gelir tüm detaylara göz atacağız.

UNF Ne Demek?

İnstagram’da unf ne demek diye binlerce kişi sorular sormakta, size bunun cevabını en açıklayıcı olarak vermekten çok mutluluk duyacağız, unf demek; unfollow demektir yani bu kelimenin kısaltmasıdır. Unfollow demek iste takibi bırakma anlamına gelmektedir, bu durumda bir profilde unf = unf lafını görür iseniz o takibi bırakanı takipten çıkarım anlamına gelmektedir.

UNF Ne Demek

Bunlara Bakmak İster Misin?

Instagram UNF Nerede Kullanılır?

İnstagram’da unf lafı genelde bir kullanıcının profilinde yer almaktadır, lakin bu kısaltmayı yorum olarak gönderen kişilerde mevcut, bu durumda kullanıcıya bildirim giderek beni takipten çıkmışsın böyle giderse bende çıkarım anlamı katmaktadır.

Ayrıca bu kısaltmayı eğlence amaçlı kullananlarda olmakta, #unf etiketi ile eğlenceli fotoğraflara’da ulaşabilirsiniz.

Instagram Kolay Yoldan UNF Yapmak

İnstagram’da sizi takip etmeyenleri bulmak çok basit, birden fazla çeşit programlar yer almakta. Bu yöntemin kolayına Instagram’da Takip Etmeyenleri Bulma isimli yazımızdan inceleyebilir ve işlemi kolay yoldan gerçekleştirebilirsiniz.

Şimdi eğlence vakti… 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu