Facebook Üyelik Tarihi Öğrenme

Facebook’ta insanlar bazen ben ne zaman kayıt olmuşum acaba buraya diye merak ettikleri olmuştur bugün sizlere Facebook’a kayıt olmuş olduğunuz tarihi bulmayı göstereceğiz. Bu sayede sosyal medya lideri olan Facebook kayıt tarihinizi görebileceksiniz. Ve aklınıza gelmedikçe bakabilirsiniz. Belki yıllar sonra ooooo ben buraya şu yılda kayıt olmuşum bakın kaç yıl geçti bile diyebilirsiniz.

Facebook Üyelik Tarihi Nasıl Bulunur?

Facebook Üyelik Tarihimi Görme

Facebook’ta üyelik tarihinizi görebilmeniz için öncelikle Facebook profilinize giriş yapıyorsunuz, daha sonra profilinizde bulunan “Hareket Dökümünü Gör” bölümüne giriyoruz. Bu bölümde sağ tarafta bulunan bölümden en alta inerek kaç yılında kayıt olduğunuzu görebilirsiniz, hatta hangi ay olduğunu’da öğrenmek isterseniz yıla tıklayarak en aşağı indiğiniz taktirde hangi ay olduğunu’da görebilirsiniz.

Facebook Hareket Dökümü Yıllar

Facebook Üyelik Tarihimi Görme

Facebook üyelik tarihinizi yukarıdaki gösterdiğimiz sistem sayesinde hemen görebilirsiniz. Ayrıca yıl tarihine tıkladıktan sonrada ay tarihinizi hatta gününüzü bile görebilirsiniz.

Facebook’ta üyelik tarihimizi gördükten ve öğrendikten sonra şimdi Facebook Engel Kaldırma 2024 yazımıza girerek Facebook’ta engel nasıl kaldırılır öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap