Facebook Grup Arttırma Hilesi

Facebook’da grubunuz var ancak fazla etkileşimin olmadığını düşünüp nasıl grup kasılır? diye araştıranlar tam yerine geldiniz. Bu yazımızda sizlere Facebook’da nasıl grup kasılır bundan bahsedeceğiz. Facebook’ta grup açıp en fazla kendi kişilerinizden üye ekleyebilirsiniz. Bunu yavaş ve pratik olmadan yapınca bir hayli doğal olarak çok zaman almaktadır. Bu zamanı nasıl kısaltabilirsiniz bundan bahsedeceğiz hem de kasma yöntemlerinin birkaçını sizlere anlatacağız.

Facebook’ta Grup Kasma Nasıl Yapılır?

Öncelikle grubunuza Facebook kişi listenizde bulunan arkadaşlarınızı hızlı bir şekilde nasıl eklersiniz bundan bahsedelim. Çok önceden belli olan bir Facebook klasiği haline gelen açık sayesinde Grubunuza kişi listesinde bulunan tüm arkadaşlarınızı ekleme fırsatı bulabiliyorsunuz. Gelin beraber bu açık nasıl kullanılır bunu öğrenelim. Öncelikle Google Chrome kullanmanızı öneriyoruz çünkü daha önce bunu başka tarayıcılarda denemedik ki zaten yoktur diye tahmin ediyoruz. Daha sonra Facebook grubunuza girin ve F12 butonuna tıklayarak Google Chrome geliştirici sekmesini karşınıza alın. Sonra Console menüsüne gelerek internetten aldığınız grup kasma kodunu yapıştırıp enter’a basın.

Facebook Grup Kasma Botu Nasıl Alırım?

Kodların güvenirliği açısından kesin bir kod paylaşmıyoruz ancak internette birçok grup kasma kodu bulunmaktadır. Bu yöntemi kullanarak kişi listenizdeki arkadaşlarınızı direk ekleyebilirsiniz.

Diğer bir yöntem den önce sizlere arkadaş kasıp daha sonra grup kasmanızı öneriyoruz. Arkadaş kasma yöntemini yani hilesini de daha önce paylaştık. BURAYA tıklayarak o yazımıza ulaşabilirsiniz.

Diğer bir yöntem ise Facebook Grubunuzu açtığın fake bir hesabınıza aktararak o hesap ile Facebook Grup Kasma sitelerinde grubunuzu kasmanız. Fake hesap kullanarak gerçek hesabınızın kapatılmasını önlemiş oluyorsunuz. Bu sayede Facebook Sayfa Kasma ve Facebook Beğeni Kasma gibi birçok yöntem yapabilirsiniz. Ayrıca şunu da not etmek istiyoruz ki kod ile kasma yöntemini neredeyse tüm büyük gruplar yapmaktadır ve kesinlikle yasağı falan yoktur. Ancak dediğimiz fake hesap olayında bu tür fake hesap açmanız faydanıza olacaktır aksi takdirde sahibi olduğunuz gerçek hesabınız kapatılabilir. Sağlıcakla Kalın.