Facebook Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?

Facebook’ta bazı kullanıcılar takipçi kasma olayına giriş yaparlar ve binlerce hatta on binlerce takipçiye sahip olurlar, takipçi sayısı yüksek olanların beğeni sayısı da genelde yüksek olmaktadır. Ama takipçi demek değildir ki arkadaş olmak bu yüzden takipçi ayrı bir sistem arkadaşlık ayrı bir sistemdir.

Facebook Takipçi Hilesi 2024

Facebook’ta takipçi kasmak için birden fazla hile yöntemi ve hile siteleri mevcuttur ancak bu siteler sizin Facebook giriş yapımında kullandığınız kullanıcı adını ve şifrenizi istemelerinden dolayı biz site yönetimi olarak takipçilerimize bu yöntemleri önermiyoruz ve her zaman doğal olarak kasılan takipçiler hem daha fazla işe yarar hemde daha güvenli bir şekilde sağlanmış olacaktır.

Hileler sayesinde gönderilen birçok takipçi genel anlamda bot tabir ettiğimiz boş hesaplar oluyor ve bu kullanıcıları kullanan olmadığından dolayı size bir yararı olmuyor, ne beğeni yapıyor ne de yorum atabiliyorlar.

Ama abi ben yinede yapmak istiyorum sayı fazla görünsün gerisi umurumda değil, güvenlik önlemlerimi’de aldım bir şey olmaz bana diyorsanız şu siteleri inceleyebilirsiniz:

  • https://begenapp.net/takipci
  • https://takipci.begenihilesi.com/
  • http://www.begendirin.com/takipci/
  • http://nrucel.com/facebooktakipci
  • http://www.intifada1453.net/likebom/

Bu bu yukarıdaki siteler gibi birçok site daha sıralayabiliriz ama dediğimiz gibi kullanıcı kendi güvenlik önemlerini alarak bu konuda takipçi arttırma sitelerine giriş yapsınlar, daha sonra hesabım çalındı yok şu oldu bu oldu demeyin bize.

Facebook Takipçi Kasma

Eğer ben hile kullanmadan takipçi kasmak istiyorum diyorsanız bu konuda sizi takipçi arttırma gruplarını öneriyoruz, facebook’u açın ve arama bölümüne “takipçi kasma” “takipçi grubu” gibi anahtar kelimeler kullanarak arama yapın ve çıkan gruplara girin, daha sonra o kişiler ile karşılıklı olarak takipleşin. Bu yöntem hile yönteminde güvenli olacaktır ama çok sık sürekli olarak takipçi kasmaya çalışırsanız hesabınız bir süreliğine askıya alınabilir veya o özelliği bir süre kullanamayabilirsiniz.

Ayrıca takipçi hilesi yaptım birde arkadaş hilesi olsa ne güzel derseniz onu da şuradan bulabilirsiniz: Facebook Arkadaş Kasma Hilesi

Yorum Yap