Facebook Arkadaş Hilesi 2024

Facebook’ta arkadaş kasma işlemini yapmak için birden fazla yöntem mevcuttur gelin bu yöntemleri inceleyelim ilk önce;

Facebook Arkadaş Kasma

Facebook’ta arkadaş kasma işlemini yapmak için öncelikle ilk yöntem olarak farklı bir hesap açıyorsunuz (kız hesaplar tercihimizdir) daha sonra #takip #takipet #beğen gibi etiketleri inceleyerek birkaç erkek veya kız hesaba arkadaşlık yolluyorsunuz, bu işlem üç sayılı rakamlara ulaştıktan sonra size geri gelen arkadaş sayısı daha da çoğalacaktır.

Aynı işlemi eğer sitenize hit getirmek için arkadaş çoğaltacaksanız yabancı olarak #follow #followme gibi etiket ya da kullanıcı gruplarına girerek buradan birçok arkadaş kasabilirsiniz. (Biz denedik ve 5 bin arkadaş yaptık 1 ayda)

Facebook Arkadaş Kasma 2024 Hilesi

Bu yöntemden sonra ikinci bir yöntem ise arkadaş kasma hileleri ancak biz bunları size asla ve asla önermiyoruz çünkü bu işlemi yaparken sizde kullanıcı adınızı ve şifrenizi isteyecektir, böyle olunca da hesabınızın güvenliği elinizden gitmesi anlamına gelmektedir, ama yok abicim ben yinede kullanacağım ver sen hileyi dersenizde;

 • https://arkadas.begen.co/
 • http://www.intifada1453.net/likebom/
 • https://takipci.begenihilesi.com/

şu yukarıda yer alan adresleri inceleyebilirsiniz, ancak bu adreslerin “cevrik.com” ile hiçbir alakası bulunmamaktadır ve yapacağınız işlemlerden “cevrik.com” sorumlu tutulamaz.

Facebook Arkadaş Kasma

Facebook Arkadaş Kasma 2024

Facebook arkadaş kasma yöntemlerinin hem doğal olanını gösterdik hem de hile şeklinde nasıl arkadaş kasılacağı hakkında gerekli linkleri verdik ancak Facebook bu konuda belli bir sınırı olmasından dolayı arkadaş kasarken “hadi ben hemen 5 bin kişi yapayım ya” demeyin çünkü olmayacak ve sınıra takılacaksınızdır bu yüzden yavaş yavaş mesela günlük 200 kişi olarak işlem yapmayı deneyin, 1 gün ara verin ve bir sonraki gün yine 200 kişi yapın, işlemi bu şekilde ilerletin. Bu durumda da uyarı alırsanız kişi sayısını daha da aşağıya indirin: 100 / 50 gibi rakamları deneyerek bu işlemi gerçekleştirin, hesabınızın kapatılma gibi bir olasılığı da aklınızdan çıkmasın.

Ayrıca benzer yazılarımızdan bir tanesi olan Facebook Şifre Kırma İşlemi nasıl yapılır tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

 1. Tam 20000 arkadas istiyorum adim Murad Soyadim Haciyev

  Yanıtla
  • Sana arkadaş gönderiyorum, istekleri tek tek kabul et ancak her gün biraz biraz. Birden kabul edersen hesabın spam yer haberin olsun.

  • bana da gönderir misin

 2. Banada yüksek sayıda arkadaş gerekiyor :Emrehan Man

  Yanıtla
 3. Bana da 10 tane lazım ,çok ihtiyacım var ,Sadık Mert Aydın hesap adı

  Yanıtla
 4. Tam 1000 arkadaş istiyom banada gönderirmisin adım akif çakal

  Yanıtla
 5. Bende arkadaş istiyorum

  Yanıtla
 6. Bende 100 arkadaş istiyorum banada gönderirmisiniz.

  Yanıtla

Yorum Yap