Instagram Takipçi Arttırma (Hilesiz)

Son dönemlerde, popülerliğini arttıran sosyal medya platformu olan İnstagram yeni neslin ilgi odağı halinde. Fotoğraf, video, durum ve birçok şeyin paylaşıldığı, bir sosyal medya sistemi olmakla birlikte, özellikle gençlerin olmakla beraber tüm insanların dikkatini çeken bir sosyal medya sitesi haline geldi. Herkesin istediği gibi sizde fotoğrafınızın, videonuzun, durumunuzun ya da paylaştığınız herhangi bir şeyin daha çok kişiye ulaşmasını istiyorsunuz. Yani popülerliğinizi arttırmak istiyorsunuz. Hal böyle olunca da işin içine bazı hileler ve sahtekarlıklar giriyor. Son zamanlarda özellikle milyon üzerinde takipçiye sahip olan hesaplar hedef alınıp çalınmaya başlıyor.

Takipçi arttırmak için hileye de başvuran, bazı şahıslar düzenbazlıkla takipçi sayısını arttırmaya çalışıyor. Ama bunu yaparak, sadece kendini kandırabileceğini anlamıyor. Bir diğer başvurulan takipçi arttırma yöntemi de, parayla takipçi satın almak. Bu işi yapanların iyi gelir sağladığı bilgisini almamız, popülerliğini arttırmak için bütçesine zarar verecek birçok kişinin olduğunu, anlamamıza sebep oluyor. Eğer sizde takipçi arttırmak için bir hiç uğruna, yüzlerce lira harcamak ve bir hiç uğruna hileye başvurmak istemiyorsanız doğru yazıyı okuduğunuzdan eminim.

İnstagram Takipçi Kasma

Hilesiz Instagram Takipçi Kasma Yöntemleri

Şimdi anlatacağımız teknikler, aslında diğer sosyal medya platformlarında da kullanabileceğiniz yöntemler. Asıl konumuzu dönecek olursak İnstagramda takipçi sayısı arttırmanın en iyi yöntemlerinden birisi, doğru Hashtag kullanmak. Doğru yerde ve zamanda kullanılması sizin takipçi sayınızı arttıracak önemli etmenlerden birisidir. Ama yanlış ve zamansız kullanımlardan dolayı, Hashtag kullanarak takipçi sayısı arttırmak, daha da zorlaşıyor.

İnstagram Takipçi Arttırma

İkinci bir yöntem ise düzenli fotoğraf, video ve durumların paylaşılması. Bu yöntemde eğer çok yakışıklı ya da çok güzel değilseniz. Kişisel durum, fotoğraf ve video paylaşmadan kaçının. Kendinizin ön planda olmadığı fotoğraf, video ve durumlar paylaşın. Paylaşımlarınızı o zamanın güncel ve dikkat çekici konularını dikkate alarak, paylaşın. Emin olun ki siz güzel içerikler üretip paylaştıkça, sizi takip edenlerin sayısı da artacaktır. Aslında bununla beraber birçok takipçi kasma yönteminin olmasından ötürü, sadece bu yazıya bağlı kalmayın ama genel ve en işe yarayan yöntemler yazıda bulunan, 2 güncel yöntemdir. Bu yöntemleri uygularsanız sizde hileye başvurmadan ve yüzlerce lira harcamadan popülerliğinizi arttırıp, daha çok kişiye hitap edebilirsiniz.

İnstagram’da takipçi arttırma yöntemlerine bakmak isterseniz; En Güncel İnstagram Takipçi Kasma Yöntemleri yazımızı incelemenizi öneririz.

Yorumlar

 1. Adamsınız olum eyv canlar.

  Yanıtla
 2. İşte bunu arıyordum çok teşekkürlerrrrr

  Yanıtla
 3. Teşekkürler sayenizde birçok takipçim oldu <3 <3

  Yanıtla
 4. Hocam gayet güzel bir makale olmuş, ellerinize sağlık. Tavsiyeleriniz’den sonra deneyeceğim.

  Yanıtla

Yorum Yap