Instagram Bilgisayardan (PC) Çıkış Yapma

Instagram’ın hızla gelişen bir ağ olduğunu her yazımızın başında olduğu gibi tekrardan belirtmek istiyorum, gerek yenilikler gerekse muhteşem kontrol ekibi ile facebook bünyesinde bir uygulama olduğu cidden ilk bakışta anlaşılıyor.

Eğer facebook instagram’ı satın almasaydı bu noktaya gelebilir miydi diye soran olursa bizce bu noktaya gelemezdi çünkü bu ekipte yılların vermiş olduğu tecrübe ile hem facebook üzerinden gelen yenilikleri nasıl uyarlarız veya nasıl bir şey eklersek dikkat çekici olur gibi planlamalar yapmaktalar. Bizlerde onların bu başarısını takip ediyoruz ve takdirlerimi sunuyoruz. 

İnstagram Bilgisayardan Çıkış Yapamıyorum

Şimdi asıl konumuz olan instagram’ı bilgisayar üzerinden kullanan kişilerde illaki olmaktadır, resimleri daha büyük görmek istiyorum veya bu koca ekrandan bakmak varken neden telefondan bakayım diyenlerde oluyor. Ya da telefonu kırılmış birisi için bilgisayardan instagram’daki fotoğraflara bakmak nimet gibi gelebiliyor.

Ancak başka bir kişinin bilgisayarından instagram hesabınıza giriş yaptıysanız hoop orda kalıyorsunuz gibi bir algı oluşmakta, çünkü çoğu instagram kullanıcısı bilgisayarda hesabından nasıl çıkacağını bilmiyor ve direk sekmeyi kapatıyor, hal böyle olunca hesabınız açık kalmış oluyor ve başka bir kişi instagram internet sitesine giriş yaptığında sizin hesabınız ile karşılaşıyor, bu büyük bir tehlike’de arz edebilir. Gelin şimdi bilgisayar üzerinden açılan instagram hesabının nasıl kapatılacağına hep birlikte resimli bir şekilde bakalım.

İnstagram Bilgisayar Üzerinden Hesaptan Çıkış Nasıl Yapılır?

İnstagram hesabınıza bilgisayar üzerinden giriş yaptınız ve paylaşımları kontrol ederek gezinti işleminizi tamamladınız, ancak çıkış yapmak istediğinizde butonu bulmakta zorlanıyorsunuz, işte butonun olduğu noktayı sizlere resimli bir şekilde göstermek istiyoruz.

Ayrıca konuyla alakalı olarak İnstagram’a Bilgisayardan Fotoğraf Nasıl Yüklenir? isimli yazımızı’da incelemeyi unutmayın.

İlk olarak bilgisayardan instagram profilimize giriyoruz. (1)

Daha sonra açılan sayfada profili düzenle butonunun yanında yer alan “üç nokta” seçeneğine tıklıyoruz. (2)

Bu seçeneğe tıkladıktan sonra karşımıza pop up açılan bir alan çıkacak ve bu alandan yapmak istediğimiz işlem olan “Çıkış yap” butonuna tıklıyoruz. (3)

Böylelikle instagram hesabımızdan çıkmış oluyoruz.

İnstagram Bilgisayar Hesap Çıkışı

Not: İnstagram hesabınıza giriş yaparken tarayıcıya şifrenizi kaydettiyseniz hesabınıza yeniden bir başka kişi girebilme ihtimali vardır. Bunun için tarayıcı şifrelerini temizleyin.

Yorum Yap