Facebook İletişim Maili / Telefon Numarası

Facebook son zamanlarda gelen güncellemeleriyle uygulama içerisinde yer alan kullanım süresini arttırmayı amaçlamakta. En son ortaya çıkan keşfet butonu sayesinde’de kullanıcılar sadece kendi arkadaşları değil de farklı kişilerinde paylaşımlarını göre bilmekteler. Ancak bu paylaşımlar sizin facebook üzerinde gezmeniz ile alakalı olarak çıkmakta bu yüzden size uygun olan paylaşımlar dikkat çekerek sizi daha çok uygulama içerisinde tutmaktadır.

Bugünkü konumuzda ise facebook ekibine bir sorun veya bir öneri dahilinde nasıl ulaşabilirim diyenler için mail adreslerini sunacağız, işte facebook’a ulaşabileceğiniz adres defteri;

Facebook İletişim Mail Adresleri

Facebook’a sorununuzu bildirmek için ulaşmak istiyorsunuz, veya çıkan sorunu arattığınızda internette bulamıyorsunuz ve bu sorununu size özel çıktığını düşünüyorsanız facebook’a mail atmanızı öneriyoruz, ama facebook bu konuda mail adreslerini ayırmış durumda, bu kurallara uyarak mail attığınızda size daha hızlı bir geri dönüş sağlanacaktır.

Eğer facebook uygulaması veya web sürümü hakkında bir bilgi veya öneri sunmak isterseniz; info@facebook.com adresine mail atmanız gerekiyor.

Uygulama içerisinde veya hesabınız ile alakalı sorunları dile getirmek içinse; help@corp.facebook.com adresini kullanmalısınız.

Eğer arkadaşınızın adına sahte hesap açılması veya sahtecilik olduğunu düşündüğünüz konuları ise; appeals@facebook.com adresine göndermelisiniz.

Gizlilik hakkında tüm sorularınızı privacy@facebook.com adresine göndermelisiniz.

Kapatılan facebook hesabınızı geri açtırmak için tüm detaylarıyla birlikte  disabled@facebook.com adresine mail göndermelisiniz.

Bu mail adreslerini doğru bir şekilde göndermeniz gerekmektedir, aksi taktirde size geri dönüş yapılmayacaktır veya uygun bir yönlendirme yapılacak ve bu sizin zaman kaybetmenize neden olacaktır.

Facebook İletişim Telefonu

Facebook’un Ülkemizde ofisinin yer almaması nedeniyle herhangi bir telefon ile ulaşımı mevcut değildir, sorununuzu telefon ile çözmek isterseniz Türkiye’de yer alan 11870 teknoloji hattına danışabilirsiniz, tüm srounlarınızın çözümünü bilmeseler de bu konuda size yardımcı olmaya çalışacaklardır.

Ayrıca Facebook Beğeni Hilesi Yapma isimli konumuzu’da inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap