Instagram Mesaj Kopyalama

Instagram dm (direct message) özelliği ile birlikte karşı taraf ile konuşulan bir mesaj penceresinden mesaj kopyalama işleminin nasıl yapıldığını öğrenmek mi istiyorsunuz, gelin şimdi sizlerle birlikte Instagram’da mesaj kopyalama nasıl yapılır göz atalım.

Instagram Kopyalama

Instagram üzerinde gönderi işleminin nasıl kopyalanacağı konusunda daha önce sizinle bir makale paylaşmıştık, bu makale sayesinde herhangi bir kişinin gönderisinin altında yer alan yorum veya gönderi açıklamasını kopyalayabiliyorsunuz, eğer aradığınız özellik tamda bu ise sizi şurada yer alan makalemize gitmenizi tavsiye ediyoruz: Instagram’da Yorum Kopyalama

Instagram Mesaj Nasıl Kopyalanır?

Instagram’da gönderimiz altında paylaşılan yorumu kopyalamayı gördük, ayrıca başka bir kişinin fotoğrafının veya videosunun altında yer alan gönderi hakkında yer alan açıklamanın’da nasıl kopyalanacağı konusunda artık bilgi sahibiyiz, gelelim şimdi Instagram’da dm olarak konuştuğumuz bir kişinin bize atmış olduğu mesajı nasıl kopyalayacağımız konusuna.

Bunun için yapmamız gereken aslında oldukça kolay, Instagram uygulamamıza giriş yaparak dm bölümünden mesajını kopyalamak istediğimiz kişi ile mesajlaşmamıza giriş yapıyoruz, daha sonra kopyalamak istediğimiz mesajın üzerine parmağımızı götürüyoruz ve yaklaşık 2 saniye basılı tutuyoruz, daha sonra ekranımıza “Şikayet et” ve “Mesajı kopyala” diye iki adet seçenek geliyor, bu seçeneklerden alt tarafta yer alan mesajı kopyala alanına tıklamamız yeterli.

Instagram Kopyalama

Bu sayede telefonumuz o kopyalamış olduğumuz mesajı hafızasına atıyor ve istediğiniz yere yapıştırabiliyorsunuz. Instagram konusunda kafanıza takılan herhangi bir soru mevcut ise bunları Instagram kategorimize göz atarak çözebilirsiniz.

Yorumlar

 1. peki ben tüm yazışmaları kopyalamak istiyorum onu nasıl yapabilirim acaba?

  Yanıtla
 2. her siteyi kontrol ettimm birisi yardımcı olsa çok sevınırım. uzun zamandır konusyorum ve word gibi bir programa aktarmak ıstıyorum bunu yapabılmenın bır yolunu bulan var mı?

  Yanıtla
 3. Instagram mesaj kopyalama yok ben de daha önce vardı bu sabah baktım yok. Şaşırdım açıkçası neden böyle bir saçmalık olduğunu.

  Yanıtla
 4. bende öyle bir seçenek çıkmıyor mesajları kopyalama gibi sadece ilet çıkıyor

  Yanıtla

Yorum Yap