Facebook’ta Beğenilen Sayfaları Görme

Facebook’ta kullanıcılar değişik şeyleri görmek veya anlık olayları öğrenmek için sayfaları beğenmekteler. Peki facebook’ta beğendiğim sayfaları nasıl görebilirim diyorsanız bugün sizlere nasıl beğendiğiniz sayfaları görebileceğinizi açıklayacağız, hemen aşamalara geçelim.

Facebook’ta Beğenilen Sayfalar

Facebook beğendiğimiz sayfalar illaki vardır, mesela bir futbol sayfasından anlık olarak takip ederek gol olup olmadığını anlayabilirsiniz. Facebook sayfaları bu gibi işlemlerde önemli bir yer kaplamaktadır.

Facebook’ta Beğenilen Sayfaları Görmek

Facebook’ta beğendiğimiz sayfaları görebilmek için öncelikle facebook internet adresine giriş yapıyoruz, ve giriş yaptığımızda alttaki ekranda görüldüğü üzere “Sayfalar” alanına giriş yapıyoruz,

Facebook Beğenilen Sayfalar

Tıkladığınızda karşınıza direk olarak beğendiğiniz sayfalar çıkmaktadır, ancak sayfalar çıkmaz ise yukarıda bulunan “Beğenilen Sayfalar” seçeneğine tıklarsanız beğendiğiniz sayfalar açılacaktır.

Facebook Beğendiğim Sayfaları Görme

İşlemimiz bu kadar basit, eğer beğendiğiniz sayfada beğeniyi iptal etmek isterseniz de tek yapmanız gereken sayfaya tıklamak ve içeriden beğenmekten vazgeç butonuna tıklamak.

Bu sayede beğendiğiniz tüm sayfaları düzene oturtabilirsiniz.

Ayrıca benzer kategori konumuz olan Facebook Sayfa Adı Değiştirme Nasıl Yapılır? yazımızıda incelemeden çıkmayın aman aa.

Yorum Yap