Instagram Mesajı Okunmadı Olarak İşaretleme

Instagram‘da herhangi bir kişiye mesaj atmış olabilirsiniz ve mesajınıza geri dönüş yapılmış ise bu mesajı görüldü işareti gitmeden okumak istiyorsanız bu işlemin nasıl yapılacağına bakalım hemen;

İnstagram Mesajı Okunmadı Olarak İşaretleme Nasıl Yapılır?

İnstagram’da dm olarak gelen cevabı görüldü yapmadan okumanın birden fazla yöntemi vardır, ilk yöntem olarak hem android telefonlarda hemde ios telefonlardan gelen bildirim ekranından dm’ye gelen mesajı görebilirsiniz, ancak mesaja tıkladığınızda sizi instagram’a yönlendireceğinden okundu bildirimi gidecektir o yüzden tıklamadan sadece bildirim ekranından okumalısınız.

Ayrıca ikinci yöntem ise gelen mesajı görüldü işareti gitmeden görmek için mesaj geldiğinde bakmadan önce internet bağlantınızı kesmek oluyor, internet bağlantısını kestikten sonra artık rahat rahat o mesajı okuyabilirsiniz, okuma işlemi bittikten sonrada internetinizi geri açabilirsiniz.

Bu işlemlerde karşı taraf sizin mesajı okuduğunuzu anlayamayacak, yani görüldü işareti karşı tarafa iletilmeyecektir. Benzer konumuz olan İnstagram DM Mesajım Görüldü Mü? yazımızı da kontrol edebilirsiniz.