Twitter Hesap Çalma 2024

Twitter’da başka bir kişinin hesabını nasıl çalarım üzerine, Twitter’da milyonlarca kullanıcı yer almakta ve Twitter kullanıcı güvenliği konusunda üst seviye önlemler alıyor lakin yinede hesap çalmak mümkün, gelin bu işlemin nasıl yapılacağına bakalım;

Twitter Hesap Nasıl Çalınır?

Twitter’da gıcık olduğunuz veya sevmediğiniz birinin hesabını çalmak ya da şaka amaçlı hesabını ele geçirmek mi istiyorsunuz, bu işlemi yapabilmek için birden fazla yöntem vardır, ilk olarak;

Twitter’da hesabını çalmak istediğiniz kişinin hesabını çalmadan önce yanında olmanız gerekmektedir. Çünkü hesap çalma işleminin onun telefonu sayesinde yapacaksınız, onun telefonunun bir yalan sayesinde elinize alın. Öncelikle yanınızda bir bilgisayar olsun ve oradan şu adımları takip edin. İlk olarak twitter’ı açarak giriş yap seçeneğine tıklayın, (1) açılan pencereden Şifreni mi unuttun? seçeneğine tıklayın. (2) Tıkladığınızda gelen ekrandan arkadaşınızın hesabını çalacak olduğunuz kullanıcı adını yazın. Yazdıktan sonra ara seçeneğine tıklayın. (3)

Twitter Hesabı Çalmak

Çıkan ekrandan ise arkadaşınızın telefon numarasını seçin, ikinci yöntemi kullanmak istiyorsanız arkadaşınızın mail hesap şifresini bilmeniz gerekiyor ya da maili telefonunda açık ise oradan’da bu işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra devam işaretine tıklayın. (4) Daha sonra telefona bir kod gönderilecektir, çıkan kodu ekrana girin ve gönder butonuna tıklayın. (5)

twitter hesap calma 2023

Butona tıkladıktan sonra size yeni şifre girmenizi isteyecektir, yeni şifreyi girin ve çaldığınız hesap içerisinde keyfinize bakın. İster mesajlarını okuyun isterseniz tweet atın orası size kalmış.

Ayrıca Twitter Hesabı Nasıl Silinir? başlıklı yazımızı da bu konudan sonra inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

  1. Kendi hesabımı kırmam gerek lütfen yardım edin. Ulaşın 🙏🏻

    Yanıtla

Yorum Yap