Twitter Otomatik Paylaşım Programı Kullanma

Twitter’da genel olarak büyük sayfalar yada fake üyelikler ile hesabı kasmak için sürekli tweet atılır. Bu tweetlerin otomatik olarak atıldığını biliyor muydunuz? Bu yazımızda sizlere Twitter’da nasıl otomatik paylaşım yapılır? bundan bahsedeceğiz. Öncelikle daha önce paylaştığımıız Instagram nasıl otomatik paylaşım yapılır? yazımızı okumayı unutmayınız.

Twitter Otomatik Paylaşım Yapan Program Nasıl Kullanılır?

Sizlere öncelikle bu tür programlar nasıl işler bundan bahsedeceğiz; Twitter da genellikle hesabınızın şifresini verirsiniz ve karşılığında otomatik zamanlayıcı ile programa kaydettiğiniz tweetler otomatik olarak belirlediğiniz zaman aralıklarıyla veya belirlediğiniz bir zamanda paylaşılır. Tabi bu ne kadar iyi tartışılır. Bunun kötü yanı bilgilerinizi girdiğiniz programın güvenli olup olmaması.

Program Güvenli Değilse Bana Ne Yapabilir ki?

Program güvenli değil ise girdiğiniz bilgileri kendi veritabanına kayıt eder ve daha sonra başkası bu program sahibinden bir şey satın alacağı zaman (örnek takipçi) sizin hesabınız ile o müşterisinin hesabını takip ettirir. Yani sürekli programı kullanan kişileri bu şekilde kullanıyor kendi çıkarınıda düşünüyor. Bu yüzden program seçerken ya ücretli ve güvenilir program kullanmalısınız yada seçeceğiniz programa çok dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde şifre değiştirmeniz işe yaramayacaktır çünkü hesabınızın keyini almaktadırlar.

Otomatik Paylaşım Yapan Programı Nereden Bulabilirim?

Programı nereden alacağınızı veya nasıl indireceğinizi söylemeyeceğiz çünkü söylediğimiz takdirde güvenliğinizi biz riske atmış oluyoruz bu nedenle kullanmanız önerilmez. Şu şekilde bir çözüm üretebilirsiniz: yazılımcılardan kendinize özel program yazdırabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı takip edip mesaj atarsanız yardımcı olabiliriz.