Twitter Takip Etmeyenleri Bırakma Kodu

Twitter üzerinden bizi takip etmeyen kişileri toplu bir şekilde kolay yönden hep silmek istemişizdir, ancak nasıl silineceği hakkında bilgi sahibi olmadığımız için bu işlemin nasıl yapılacağı konusunda bilgi sahibi değiliz. Bu işlem çeşitli olarak mobil uygulamalar üzerinden yapılabilse de bilgisayar üzerinden herhangi bir ek uygulama yüklemeden bu işlemi yapabiliyor ve hesabınızı hiçbir riske girmeden halledebiliyorsunuz.

Twitter takip etmeyenleri bırakma kodu sayesinde de bu işlemi 1 / 2 saniye gibi kısa süreler içerisinde yapılabiliyor. (Eğer takipçi ve takip ettikleriniz fazla ise bu işlem biraz daha uzun sürebilir.) Twitter takip etmeyenleri bulmak için telefonumuza mobil uygulama yüklemek yerine bilgisayarı olan kullanıcılar için bu kod ile takip etmeyen kişileri silmek oldukça basit bir şekilde gerçekleştirilecektir. Twitter takip etmeyenler hızlı bir şekilde ve otomatik olarak nasıl yapılır gelin incelemeye başlayalım.

Twitter Takip Etmeyenleri Bırakma Kodu

Twitter üzerinden bizi takip etmeyen kullanıcıları otomatik ve hızlı bir şekilde tamamlayabilmek için bilgisayar üzerinden Chrome ile birlikte F12 kombinasyonu sayesinde verilecek olan kod sayesinde sizleri takip etmeyen kişileri otomatik olarak silebilirsiniz.

Twitter takip etmeyenleri silme işlemini başlatmadan önce hesabınıza giriş yaparak takip ettiğiniz kişiler bölümünü profilinize giriş yaparak o ekran üzerinden klavyenizin F12 tuşuna basın ve açılan ekran üzerinden “Console” bölümüne aşağıda yer alan kodu yapıştırın ve işlemi otomatik olarak gerçekleşmesi için bırakın.

İşlem otomatik olarak sizi takip etmeyen kullanıcıları bulacak ve bunları otomatik olarak sizin takibinizden çıkartacaktır. Sizlerde herhangi bir el yorulması veya çeşitli mobil uygulamalar kullanmaktan kurtulacaksınız.

İşte Twitter 2024 takibi bırakma kodu şurada;

setInterval(function () {
t = $(“.following”).find(“.follow-button”);
if (!t[0]) {
window.scrollTo(0, $(document).height());
} else {
console.log(t.attr(“class”));
t.trigger(“click”);
}
}, 1000)

Bu kodu “Console” bölümüne yapıştırın ve keyfinize bakın. Ayrıca işlemin bitmesini öğrenmeniz için Twitter sayfanızın (açık olan sayfanın) takip ettiğiniz listenin en altına inmesi ile son bulur. İşlemi daha sonra tekrar açarak yenileyebilir ve yeniden sizi takip etmeyen kişileri bularak otomatik olarak silmesini sağlayabilirsiniz.

Twitter otomatik takip etmeyenleri silme kodu sonrasında şimdi sizlere Twitter engel kaldırma işlemini öğrenmek için şu makeleye tıklamanız ile Twitter Engel Kaldırma 2024 nasıl yapılır öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap