iPhone İki WhatsApp Nasıl Kullanılır?

iPhone 2 WhatsApp kullanma işlemi şu sıralar oldukça popüler olmaya başladı. Çünkü çift telefon kullanan kullanıcılar ya da iş telefonu kullanmak zorunda olan Apple kullanıcıları bunun için ek yeni bir WhatsApp uygulamasına sahip olmaları gerekirken Android kullanıcıları için bazı telefonlarda çift uygulama özelliği ile bu sorun oldukça basit bir şekilde aşılabiliyor. Ancak iOS kullanıcısı iseniz aşağıdaki adımları takip ederek sizlerde çift WhatsApp nasıl kullanılır öğrenebilirsiniz.

WhatsApp’ta çift numara kullanımı nasıl yapılır öğrenmek isteyen kullanıcılar için detayları paylaşarak sizleri de çift telefon kullanma derdinden veya ayrı telefon üzerinden mesajlaşmanızı sağlayacağız. Jailbreak olmadan 2024 yılı itibariyle iPhone iki WhatsApp nasıl kullanılır öğrenmek istiyorsanız adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

iPhone 2 WhatsApp Hesabını Aynı Anda Nasıl Kullanırım?

iPhone iki WhatsApp hesabını bir arada kullanmak isteyen kullanıcılar şu adımları takip edecekler, ancak bu adımlar ile birlikte telefonunuzda oluşabilecek sorunlardan sitemizin sorumlu tutulamayacağını belirtmek isteriz. Ayrıca bu işlemler ile birlikte iki WhatsApp, üç WhatsApp veya daha fazla WhatsApp uygulamasını aynı anda kullanabileceksiniz.

iPhone birden fazla WhatsApp hesabını aynı anda kullanmak için yapmanız gereken işlem oldukça basit ancak 3. parti bir uygulamayı telefonunuza yüklemeniz gerekmektedir, Apple Store üzerinden bu işlemi gerçekleştiremeyiz, bunun için adımlar şu şekilde;

  • İlk olarak telefonunuzda var olan WhatsApp uygulamasını yedekleyin. (Aslında etki etmemektedir ancak yinede önlem almamızda yarar var.)
  • Daha sonra TutuApp isimli uygulamayı telefonumuza yüklüyoruz, bunun için buraya tıklayarak install now butonuna tıklamanız gerekir.
  • Karşınıza çıkan ekranda 3 / 4 saniye bekledikten sonra gelecek olan pencereden tekrar “Install” yazısına tıklayın. (İnternet sitesini kapatmayın.)
iPhone birden fazla whatsapp nasıl kullanılır
  • Uygulama telefonunuzun ana ekranında yüklenmeye başladı, yüklenme bittikten sonra yine internet sitesini açarak bu sefer aynı ekran üzerinde yer alan “Trust now” butonuna tıklayın ve açılan pencereden “Allow” seçeneğini seçin.
  • Daha sonra otomatik olarak karşınıza gelecek olan pencereden “China Television” diye başlayan seçeneğe tıklayın.
  • Seçenek sonrasında tekrardan “Trust” butonuna tıklıyoruz ve açılan uyarı penceresinden sonra yine “Trust” diyerek yüklemeyi bitirmiş oluyoruz.
  • Bu adımlar sonrasında uygulama artık telefonunuza yüklenmiş oluyor.
2 whatsapp kullanma

TutuApp ile iPhone Birden Fazla WhatsApp Uygulaması Çalıştırmak

TutuApp uygulamasını yukarıdaki adımlar ile birlikte telefonumuza yüklemiş bulunmaktayız, daha sonra ana ekranımızdan uygulamaya tıklayarak giriş yapıyoruz. (Herhangi bir üyelik gerektirmez.)

iPhone için çift WhatsApp uygulaması yükleyeceğimiz için uygulama içerisinde en tepede bulunan arama bölümüne “WhatsApp” yazıyor ve aratıyoruz. Karşımıza çıkan uygulamalar içerisinde “WhatsApp++ duplicate” uygulamasının sağ tarafında yer alan mavi butona tıklayarak telefonumuza yüklenmesini sağlıyoruz. Yükleme sonrasında artık normal WhatsApp gibi diğer ikinci numaramızı girerek uygulama üzerinden mesajlaşabiliyoruz.

iPhone çift whatsapp kullanımı

Çift WhatsApp uygulaması sorunlarından bir tanesi bazı durumlarda uygulama içerisinde değilseniz size bildirim gelmemektedir, bunun için arada bir uygulamayı ziyaret etmeniz gerekebilir. Ayrıca TutuApp içerisinde yer alan diğer WhatsApp uygulamaları sayesinde telefonunuzda birden fazla hesap açabilirsiniz.

iPhone 2 WhatsApp hesabı açma hakkında sorularınızı bizlere aşağıdan bildirmeyi unutmayın.

Yorumlar

  1. Tutuapp paralı olmuş sanırım sürekli ödeme ekranına götürüyor indirmeye basınca.

    Yanıtla

Yorum Yap