WhatsApp Durum Kapatma

WhatsApp henüz taze olan özellik olan durumlar özelliğini bilmeyenimiz yoktur, güncelleme sonrası değişen whatsapp uygulamasında durumlar ekranının ortada yer aldığını ve insanların buraya gün içerisinde neler yaptığını paylaştığı bir yer alıyor, aynı şekilde instagram ve facebook yugulamasına’da getirilen durumlar bölümü oradaki ismiyle hikayem bölümü nasıl kaldırılır bu yazımızda sizlere onu göstereceğiz.

WhatsApp Durumlar Nedir?

WhatsApp durumlar bir nevi insanların istedikleri video veya resimleri paylaşabileceği ortam, ancak paylaştığınızda sadece arkadaşlarınız görebileceği bir hizmet, bu sayede bir arkadaşınız oradan resim veya video göndererek size yani arkadaşlarına gönderebilir, sizde bunları süresi yani 24 saat geçmeden izleyebilirsiniz. Bu işlem bu şekilde devam eder, o atar sen izlersin, sen atarsın o izler gibi.

WhatsApp Durumları Kapatma

Ben bu özelliği whatsapp uygulamasından kaldırmak istiyorum, bu özelliği kapatmak ve kullanmamak istiyorum. Orada’da gözükmesin yeter canımı sıktı gibi sözcükler geliyor ancak şu anda böyle bir sistem mevcut değil o yüzden whatsapp durumlarını kapatmanız mümkün değildir, bu özelliği kapatmak için eski sürüme geçebilirsiniz ancak eski sürümde bir süre sonra güncellemediğiniz için sizi uygulamanıza girişte engelleyecek ve uygulamaya’da giremeyeceksinizdir.

Dememiz o ki bu özelliği kapatmak şuanda mümkün değil ancak bu özelliği kapatma ile ilgili bir haber ya da güncelleme elimize ulaşırsa sizlere hem sosyal ağlarımız üzerinden hemde sitemiz üzerinden bilgilendirme yapacağız, bizi takipte kalın ve bir önceki konumuz olan WhatsApp Engellediğim Numaranın Engelini Nasıl Kaldırırım? yazımızı incelemeden hiç bir yere ayrılmayın.

Yorum Yap