WhatsApp Çevrimiçi Listesi

WhatsApp son zamanlarda gelen güncellemeleriyle birlikte kendinden oldukça söz ettiriyor, bazen ise kesintilere uğramasından dolayı “aha yine çöktü whatsapp” ta dedirtmiyor değil. Son zamanlarda gelen özellik sayesinde yanlış gönderdiğiniz mesajı geri alabiliyorsunuz, tabi kişi görmeden önce. Eğer karşıdaki kişi görmüş ise artık silsen ne yazar silmesen ne yazar değil mi. Bu özelliğin çıkmasıyla birlikte bizde işlemin nasıl yapılacağına dair sizlere bir yazı paylaşmıştık, o yazıyı hatırlamayan arkadaşlar var ise şu linkten yazımıza ulaşabilirler: WhatsApp Gönderilen Mesajı Geri Çekmek

WhatsApp Çevrimiçi Kullanıcılar

İnsanlar çoğu zaman bir arkadaşının veya sevdiği / hoşlandığı kişinin numarası var ise whatsapp üzerinden acaba çevrimiçi mi ya da en son ne zaman giriş yapmış gibi durumlarını kontrol etmek isterler. Hatta bu durum bazı kişilerde alışkanlık haline gelmiştir ki birine mesaj yazdıktan sonra hemen o kişiyi açıp acaba açık mı gibi soru işaretleri doğurmaktadır.

Ayrıca bir de şöyle durum vardır; kişi çevrimiçi ise kime yazıyor ki bu diye soru işaretleri de kafamızda dolaşmıyor değildir. Eğer sevgiliniz var ve bir anlık ondan şüphe duyacak şeyler yaptığını sez etmiş iseniz whatsap’ta çevrimiçi saatlerini kontrol etmek ve kime yazdığını öğrenmek istersiniz, işte bu yazımızla birlikte çevrimiçi listesi işinize yarayacaktır.

WhatsApp Çevrimiçi Listesi

Hep istemişsinizdir, acaba benim WhatsApp’ımda şuanda kimler çevrimiçi kimlere yazabilirim, üfff bu akşamda geçmeyecek biriyle konuşayım bari ama kim açıktır bu saatte diye kendi kendinize sayıkladığınız durumlar olmuştur, işte bu durumlar için çevrimiçi arkadaşlarınızı görmenize yarayacak bir uygulamayı göstereceğiz. Ancak bu uygulama çok kişinin ilişki durumunu bitirmiştir bizden söylemesi.

WhatsApp Çevrimiçi Takibi

WhatsApp’ta sevgilinizin çevrimiçi durumunu takip etmek istiyorsanız veya bu bir arkadaşınızda olabilir, bunun için sizin WhatsDog isimli uygulamaya ihtiyacınız var demektir, uygulama sayesinde istediğiniz kişinin çevrimiçi durumlarını takip edebilirsiniz.

Örneğin: Aylin P. – 07.03.2017 Tarihi 12:05 ila 12:07 saatleri arasında çevrimiçi oldu.

Bu tarzda liste şeklinde daha anlaşılır şekilde tablo olarak görüntülemenizi sağlıyor, ne zaman uygulamaya girmiş ne zaman çıkmış ve hangi zamanlarda ise çevrimdışı olmuş her şeyi bu uygulama sayesinde öğrenebilirsiniz. Uygulamayı google üzerinden aratarak indirmeniz mümkündür, Google play linki mevcut değildir.

Aman dikkat, uygulama yanlış anlaşılmalara yol açıp ilişkinizi bozmasın diyerek ten bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.