Instagram’da Engellediğim Kişiyi Göremiyorum

Instagram’ın engel sorunu ile karşılaşan kullanıcılar, instagram’da yaklaşık 3 aydır süren bu hatanın sorununu halletmiş değil ancak biz bugün sizlere instagram’da engellediğiniz kişiyi görememe sorununuzu çözmek için yardımcı olacağız ve sizlere birkaç işlem önerisi sunacağız.

İnstagram Engellediğim Kişiyi Göremiyorum Sorunu

Eğer sizde instagram’da engellediğiniz kullanıcıyı daha sonra engelini kaldırmak için girdiğinizde göremiyorsanız size birkaç yöntem sunacağız, bu yöntemleri tek tek deneyerek çözüme ulaşabileceksiniz.

İnstagram’da Engellediğim Kişiyi Görme

Gelelim şimdi yöntemlerimize, instagram’da engellemiş olduğumuz kişiyi görmek için;

1. Yöntem:

İlk olarak farklı bir hesap açın veya başka bir arkadaşınızın hesabını kullanarak o hesap üzerinden DM bölümüne giriş yapın, mesaj göndermeye tıklayın, ve göndermek istediğiniz kişilerden “kendi hesabınızı ve engelini kaldıramadığınız arkadaşınızı” seçin, grup oluşturun. Daha sonra bir şey yazarak mesajı gönderin.

Bu işlem sonrası kendi hesabınıza gelin, mesaj bölümüne bakarak grupta yer alan diğer arkadaşınızı göreceksiniz ona tıklayın ve “Engellemeyi Kaldır” seçeneğine tıklayın, işte artık engeli kaldırmış olacaksınız!

2. Yöntem:

Eğer ilk yöntem işinize yaramamış ise size ikinci yöntemimizi denemenizi tavsiye ediyoruz, bu yöntemde ise; Bir gönderi bulun, gönderinin altında yer alan “DM” işaretine tıklayın, gelen pencereden engellemiş olduğunuz kişinin tam kullanıcı adını yazın, ve mesaj gönderin. Gönderdikten sonra dm alanında yer alan bilgi işaretinden arkadaşınızın engellemesini kaldırın, işlem tamam artık engel kalkacaktır. Mesajı daha sonra silebilirsiniz.

3. Yöntem:

Eğer yukarıda yer alan yöntemlerimiz işinize yaramadı ise son kozumuzu oynayacağız diyebiliriz, instagram’ı açın hikaye gönderme yerine gelin ve boş bir yeri çekin. Resmi çektikten sonra arkadaş etiketleme bölümünden engellemiş olduğunuz kullanıcının noktasına kadar kullanıcı adları harflerini yazın, daha sonra o hikayeyi kendiniz ile paylaşın, ve etiketlemiş olduğunuz kullanıcıya tıklayın. Tıkladıktan sonra engelleme kaldırma işlemini yapın, daha sonra hikayeyi silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

BONUS:

3 yöntemi’de deneyip sonuç alamayan bir arkadaşımız olmuş ise bize instagram üzerinden @cevrikcom kullanıcı adı ile ulaşın. “Engellediğiniz kişinin kullanıcı adını bize gönderin” aaa tabi göndermeden önce bizi’de takip edin yoksa belki yardımcı olamayın.

Umarım yazımız sonrası çözüme ulaşmış olmuşsunuzdur, bizi takip etmeyi unutmayın. ❤️❤️❤️

Ayrıca benzer yöntemleri denemek isterseniz; İnstagram Engel Kaldırma yazımızı inceleyebilirsiniz, kalın sağlıcakla.

Yorum Yap