Instagram Bot Takipçi Silme

Instagram’da bot takipçilerinizi silmek mi istiyorsunuz, veya bu bot takipçiler bana nereden bulaştılar yeter artık bunlardan bıktım takip etmesinler beni artık diyenler için bugünkü yazımız.

Instagram Bot Takipçi

Instagram bot takipçileri kafalarına göre sizin hesabınızı bulmazlar, bunun birkaç nedeni olabilir. Mesela bir tane arkadaşınız sizle uğraşmak istiyordur ve sizin hesabınıza birçok garip isimli takipçi gönderiyor olabilir. Veya herhangi bir uygulama Instagram kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptıysanız bu işlem o yüzden gerçekleşmiş olabilir, hatta bu işlem sonrası takip ettiğiniz kişilerin sayısı’da artabilir.

Instagram Bot Takipçi Silmek

Instagram’daki bot takipçilerinizi silmek istiyorsanız bunu el ile manuel olarak profilinizi açarak “takipçiler” bölümünden bot olduğunuz kişiyi takipçi listenizden çıkartın.

İnstagram Bot Takipçileri Silme

Eee ağabey iyi tamam hoşta ben bunları çıkartsam’da hala geliyorlar bunlar diyorsanız bu işlemi durdurmak için şurada yer alan yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz; Instagram’da Takip Ettiklerim Sürekli Artıyor (Çözümü)

Bu yazımızı okuduktan sonra işleminiz son bulacak ve artık ne takipçileriniz sürekli olarak nede takip ettikleriniz sizden habersiz bir şekilde bot takipçiler ile artmayacaktır.

Bot takipçiler hakkında aklınızda bir soru işareti var ise bize yorum kısmından bildirebilirsiniz, size gün içerisinde dönüş yapacağızdır, kalın sağlıcakla.

Yorumlar

 1. Instagram bot takipçileri bu sayede silmiş oldum, teşekkürler.

  Yanıtla
  • Nasıl yaptın bana gosterimizsin abla instagramda adım irfanbp1 ordan atar mısın abla

 2. Merhaba
  Profilim gizli ancak onaylamadığım takdirde takipçilerim bot hesaplarla artıyor bunu nasıl önleyebilirim?

  Yanıtla
  • Merhaba Dilek Hanım bunun için Instagram kullanıcı adınızı değiştirerek tekradqn izlenim yapar mısınız, sonuç aynı mı görelim.

 3. bende 32 bın takıpcı var bunun 22k sı sahte ben bunları elle uğrasarak yaparsam hayatım bıter 😀 bunun kolay yolu yokmu:

  ulaşmak ıcın wp den yazın lutfen 05372308378

  Yanıtla
  • Çözüm bulabildiniz mi bulabildiyseniz lütfen bana da söyleyin

 4. 15 Bin kişiyi bu şekilde temizlemek gayet rahat oldu. Teşekkür ederim sağolun.

  Yanıtla
 5. hesabındaki bot takipçileri nasıl temizleyebilirim?

  Yanıtla
 6. Benim hesabımda takipçilerim hiç gözükmüyor botlar ve normal olanlar dahil

  Yanıtla

Yorum Yap