Snapchat Arkadaş Kasma Hilesi

Snapchat’te bugünkü konumuz arkadaş kasma ile alakalı olacak, zaman zaman sizlerde ne az arkadaşım var attıklarımı 30 kişi bile görmüyor diyenlerdenseniz bu yazımız sizlere hitap edecek diyebiliriz.

Sizlerde arkadaş kasarak artık daha fazla kişinin sizin hikayelerinizi izlemesini sağlayabilirsiniz, ama bu zararlı olmaz mı derseniz onları da açıklayacağız ve snapchat tüm taktiklerini size sunacağız.

Snapchat Arkadaş Kasma Nasıl Yapılır?

Snapchatte arkadaş kasmak için internet ortamında birden fazla bu tarz siteler mevcut, vaat ettikleri şey ise ben senden kullanıcı adını ve şifreni alayım ve sana birçok arkadaş gönderiyim ama bu gerçek mi hayır.

Çünkü onların asıl amaçları sizin snapchat kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenerek sizin hesabınızı ele geçirmeyi hedeflemekte. Abi benim abuk subuk hesabımı ne yapsınlar demeyin çünkü bu çalan kişilerde Türk oldukları için sizin hesabınızı çalarak farklı kişiler ile iletişime geçebilir ve bu sayede sizi ya da başka bir arkadaşınızı dolandırmaya kadar yol alabilir.

Snapchat Arkadaş Kasma

Bu yüzden bu siteleri sizlere hiçbir zaman önermediğimiz her yazımızda dile getiriyoruz, yapsanız dahi bu işleri öncelikle o siteyi araştırın ve kendi güvenlik önleminizi aldıktan sonra ziyaret edin ve bilgilerinizi ona göre verin. Gerekirse bu işlemi ilk olarak fake yani deneme hesabı açarak yapın ve karşılaşacak olan sorunlar ile ilk olarak başınıza gelecekleri test edebilirsiniz.

Snapchat Arkadaş Arttırmak

Snapchat’te arkadaş kasma hilelerinin dışında arkadaş arttırma ile alakalı sizlere birkaç tüyo vermekte isteriz, hile yapmaktansa doğal yöntemler ile arkadaş kasmak için ilk olarak sosyal medya bu instagram olabilir burada arkadaşlarınızın profilini ziyaret ederek snapchat kullanıcı adlarını bulabilirsiniz ve bu eklemeler sayesinde arkadaşlarınızın hikayesinde diğer arkadaşlarınızı’da bulabilirsiniz.

Ayrıca snapchat uygulamasında arkadaş eklemek için instagram veya facebook gibi sitelerden #snapchat etiketi ile arama yaparak ta birçok kişinin snapchat adresine ulaşabilirsiniz, onları arkadaş ekleyerek bu sayede arkadaşlarınızı bir hayli fazla olarak arttırabilirsiniz.

Snapchat’te arkadaş arttırdıktan sonra hesap silme hakkında bilgi almak isterseniz: Snapchat Hesap Silme yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

  1. Teşekkür ederim işime yaradı.

    Yanıtla

Yorum Yap