Snapchat Kullanıcı Engelleme 2024

Kullanıcı sayısını etkileyen bu durum yine de bazı kişileri yıldırmamış görünüyor ve hala yeni kullanıcı almaya devam eden Snapchat kişi engelleme nasıl yapılır ondan bahsedeceğiz, haydi bakalım;

Snapchat Kullanıcı Engelleme

Snapchat uygulamasında kullanıcı engellemek için öncelikle hesabınıza mobil uygulama ile giriş yapmanız gerekiyor. (bu işlemi tarayıcı ile yapmanız mümkün değildir) Uygulamaya giriş yaptıktan sonra engellemek istediğiniz kişiyi kullanıcı adı yardımıyla bulun. Daha sonra o kişinin üzerine bir kere tıklayın, açılan pencereden sağ üstte yer alan ayarlar ikonuna tıklayın ve gelen bölümden “engelle” seçeneğine tıklayın. İşte işlem bu kadar basit artık o kişi sizin snaplerinizi izleyemeyecek ve size rahatsızlık veremeyecektir.

Snapchat Kullanıcı Engellemek - 2024

Snapchat Kullanıcı Engelleme 2024 Bildirimi Gider Mi?

Spanchat’te kullanıcı engellediğinizde karşı tarafa engel atıldı gibi bir bildirim gitmemektedir, eğer sizi rahatsız eden kişiler varsa hiç gözünün yaşına bakmayın engelleyin gitsin.

Snapchat Arkadaşım Beni Engellemiş Mi Görmek

Snapchat’te karşı taraf sizi engellemiş mi diye merak ediyorsanız da bu durumu anlamak için o kişinin profiline tıklayın ve profile tıkladığınızda ekrana gelen pencereden profil resminin altında yer alan kullanıcı adının sağ tarafında “snap puanı” görüntüleniyor eğer o kullanıcıda snap puanı gözükmüyor ise o kişi sizin engellemiş demektir. Ya da hesabını da kapatmış olabilir hemen engelledi diye trip atmayın yani.

Benzer konumuz Snapchat Hesap Silme 2024 isimli yazımızdan da hesap silmeyi öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap