Instagram Profil Kaydetme Nasıl Yapılır?

Instagram’ın kaydetme özelliğini duymuşsunuzdur, bu konuda bizimde yazımız vardı zaten, eğer hala Instagram’ın kaydetme işleminden haberiniz yoksa şu yazımızı inceleyebilirsiniz: Intagram Kaydetme Özelliği Nasıl Kullanılır?

Bugün bu kaydetme özelliğinin fotoğraf üzerinde yapımını görmüştük, peki bir profili kaydetmek istesem bu işlemi nasıl yapmam gerekiyor derseniz ondan bahsedeceğiz.

Instagram Profil Kaydetme Nasıl Yapılır?

Instagram’ın kaydetme özelliğinin fotoğraflarda sağ altta bulunan işaret ile yapıldığını öğrenmiştik, peki ben bir kişinin profilini tamamen kaydetmek istiyorum ve bu kaydetme bölümünden incelemek istiyorum derseniz bu özelliği yapabilmeniz şuanda mümkün değildir, çünkü kaydetme özelliği sadece fotoğraf veya video gönderileri için kullanıma açıktır. Ben şu profili alıp şuraya kaydedeyim, daha sonra şunu alayım şuraya kaydedeyim gibi bir durum mümkün değildir.

Instagram Profil Nasıl Kaydedilir?

Instagram profilini uygulama içerisinden kaydetmeniz mümkün değildir ancak bir not defteri açarak kişinin profil url’si sayesinde not defterine kaydedebilirsiniz, bunun haricinde böyle bir işlem yapmak mümkün değildir.

Bu özellik ileride gelir mi derseniz bizce hayır, çünkü böyle bir özelliğin gelmesi demek insanların birbirlerini takip etmeleri yerine profillerini kaydetme özelliğini kullanacaklardır bu da ne bizim ne de Instagram yöneticilerinin işine gelecek bir sistemdir.

En iyisi mi siz bir profili kaydetme nasıl yapılır düşüncesini bırakarak o profili takip etmeye başlayın bizce. Takip etmeyi’de bilmiyoruz demeyin, kızarız aaa, diğer yazılarımızda görüşmek üzere. Selametle.

Yorum Yap