Instagram Yılbaşı Filtreleri

Instagram’ın yeni özelliklerine doymak bilmiyoruz. Instagram hikayeler özelliği sayesinde birçok yeniliği’de beraberinde getiriyor. 2024 yılı başlarına yaklaşmışken Instagram hikayelere eklenen yılbaşı filtreleri ile daha heyecan dolu güzel fotoğraf veya videolar bizi bekliyor.

Instagram hikayeler özelliği 1 yılı aşmış iken gelen güncellemeler ile baya bir ileri seviye atmış duruma ulaştı. Canlı yayın eklendi, boomerang eklendi ve filtreler ile de daha güzel bir hal aldı. Snapchat özelliklerinden bir kesit alınsa da şuanda birçok insan tarafından kullanılıyor.

Instagram Yılbaşı Filtreleri 2024

Instagram 2024 yılı filtreleri nasıl eklenir bilmiyorsanız bu yazımız sayesinde 2024’e günler kala Instagram filtreleri uygulayarak sizlerde arkadaşlarınız ile paylaşın ve eğlenceli vakitler geçirin.

Instagram Yılbaşı Filtreleri Ekleme

Instagram yılbaşı filtrelerini sizlerde uygulama istiyorsanız bunun için telefonunuzdan Instagram hikaye çekme alanını açın ve bu alanda bulunan sağ alt bölümde yer alan “yüz filtreleri” ikonuna tıklayın. Bu ikona tıkladıktan sonra karşınıza 2024 yılbaşı filtreleri çıkacaktır. Buradan istediğiniz filtreyi kendinize uygulayabilir ve ister tek bir arkadaşınız ile isterseniz de tüm takipçilerimiz ile paylaşabiliyoruz.

Instagram 2023 Filtreleri

Instagram Yılbaşı Filtreleri Çıkmıyor

Instagram yılbaşı filtreleri sizin telefonunuzda gözükmüyor ise bunun için ilk olarak telefonunuzda bulunan Instagram uygulamasını güncelleştirmelisiniz, uygulamayı eklediğinizde hala gözükmüyor, diğer filtreler var ama yılbaşı filtreleri yok diyorsanız bunun nedeni güncellemenin sizin Instagram hesabınıza uygulanmamasından kaynaklanabilir, bir gün ile bir hafta arası bekleme sonrası tekrardan incelemenizde yarar var.

Bu yazımızda sizlere 2024 Yılbaşı yüz filtrelerinden bahsederek hem neler yapabileceğinizi hem de sorunları nasıl çözebileceğinizden bahsettik, eğer aklınıza takılan bir soru işareti hala mevcut ise bize bu yazı altından yorum yaparak bildirebilirsiniz.

Ayrıca Instagram ile alakalı şu yazımızı inceleyerek; Instagram Profile Hikaye Ekleme Instagram’ın yeni çıkan özelliği ile profilinize hikaye nasıl eklenir öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap