Instagram Hesabıma Giremiyorum

Instagram şu an da en çok tercih edilen sosyal medya mecralarından biri olarak kullanılmaktadır. İnsanların en çok kullandığı bu iletişim ağında bazen sorunlar yaşanabiliyor ve hesap içi sıkıntılar görülmektedir. Bu gibi durumlarda ne yapacağınızı bilmek sorunları çözebilmek için en büyük yardımcınızdır.

Instagram şu an popülerliği ile birlikte sosyal sahada gelişme gösterirken bazı yaşanan aksaklıklar oluşabiliyor. Sonuçta günümüzde internet korsanlarının olduğunu biliyoruz. Bu yüzden popüler olan sosyal ağlardan biri olan Instagram için de bu tarz bir problem yaşanılması kaçınılmazdır. Son zamanlarda Instagram bizlere güvenirliliğini her zaman koruduğunun altını çizmektedir. Ancak bazı aksaklıklar elbette ki oluşmaktadır. Eğer sizlerde bu tarz sorunlarla karşılaşıyorsanız örneğin Instagram hesabıma giremiyorum diyorsanız Instagram hesabınızda bazı hataların olduğunu ve acilen güvenil sorununu çözmeniz gerektiğini göstermektedir.

Hesabıma Giriş Yapamıyorum Neden?

Öncelikli olarak Instagram hesabını ilk zamanlarda açtığınız zaman sizlere bazı güvenlik kavramalarını sunar. Örneğin e-posta, telefon numarası ya da kurtarıcı bir e-posta adresi sunmaktadır. İşte bu tarz ek bilgiler sizin hesabınıza girişinizde bir problem yaşadığınızda bu sorunu halledebilmeniz için sunulmaktadır.

Tavsiye Bağlantı: Instagram Silinen Hesabı Geri Getirme

İlk olarak eğer hesabınıza giriş yapamıyorsanız Google üzerinden aram motoruna Instagram şifre değiştirme yazarak sizin kişisel şifrenizi değiştirmeniz gereklidir. E-posta yoluyla şifrenizi değiştirebilirsiniz ve güvenilirliğinizi arttırmış olarak hesaba tekrar giriş yapabilirisiniz.

Hesaba Giriş Yapabilmek İçin Instagram’ı Silmeli Miyim?

Instagram Hesabıma Giremiyorum

Eğer Instagram hesabınıza giriş yapamıyorsanız telefonunuz üzerinden Instagram adlı uygulamayı silebilirsiniz. Böylece sayfanızı sıfırlamış olmuş olursunuz ve böylece tekrar yüklediğiniz zaman hesap bilgilerinizle tekrar giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

Instagram Hesabıma Giriş Yapabilmek İçin Instagram Uygulamasını Güncellemeli Miyim?

Instagram hesabınıza tekrardan aktif bir şekilde kullanmak istiyorsanız eğer İphone kullanıcı iseniz Appstore eğer Android bir telefona sahipseniz Google play güncelleme kısımlarını takip etmelisiniz. Çünkü uygulama indirme ve güncelleme işlemi buradan yapılmaktadır ve bu işlemleri takip etmelisiniz. Instagram gibi sürekli gelişim gösteren uygulamalara hata düzeltmeleri ve genel temizlik başlığı altında güncelleme işlemi gelebilir. Bu kısımları takip ederseniz ve kendi hesabınızı güncellerseniz hesabınızı tekrardan aktif hale getirebilirsiniz.

Yorum Yap