Instagram Hesap Nasıl Açılır?

Instagram sosyal medya ağına katılmak istiyorum diyenleriniz varsa, buyursun şimdi size en kolay yöntemden Instagram’a kayıt olmayı göstereceğiz;

Instagram Hesap Açma

Instagram hesabı açmak için telefonunuza “Instagram uygulaması” yükleyerek veya bilgisayarınızdan Instagram.com” u açarak kayıt formu doldurmanız yeterli oluyor, kayıt formunu aşağıdaki gösterdiğimiz şekilde kolayca doldurarak Instagram hesabınızı 2 dakika içerisinde açabilirsiniz;

Instagram Bilgisayardan Hesap Açma

Eğer bilgisayar üzerinden kayıt olma işlemini seçtiyseniz Instagram.com üzerinden aşağıda gelen formu kendinize göre doldurun. (1)

Daha sonra “Kaydol” seçeneğine tıklayın, işlem bu kadar. (2)

İnstagram Kayıt Olma

Instagram Telefondan Hesap Açma

Eğer telefondan kayıt olmak istiyorsanız ilk olarak telefonunuza “Instagram” uygulamasını market üzerinden indirme yapmanız gerekiyor, daha sonra kayıt olmak için uygulama içerisinden “eposta ya da telefon ile kaydol” seçeneğine tıklamanız gerekiyor. (1)

Daha sonra ister telefon ister e posta seçeneklerinden bir tanesini seçiyoruz. (2)

Seçtikten sonra bir sonraki ekranda bize isim girmemizi ve şifre oluşturmamızı isteyecek, bu işlemleride kendimize göre giriyoruz. (3)

Son işlem olarak “kullanıcı adı” oluşturuyoruz. (4)

İşlem bu kadar, daha sonrasında e-posta onayı ve profil resmi oluşturmayı da unutmayın tabi ki.

Instagram Mobil Kayıt

Instagram Facebook İle Hesap Açma

İsterseniz 2 dakikalık kayıt olma işlemini “facebook hesabınız sayesinde” 10 saniye’ye de indirebilirsiniz.

Bu işlem için yukarıdaki birinci resimde yer alan bölümden “Facebook ile devam et” seçeneğine tıklamanız yeterli, facebook hesabınız sayesinde kolay yöntemden bu şekilde hesap oluşturabilirsiniz.

İyi stalklamalar dileriz, ama tabi ki bakmadan geçmek yok değil mi: Facebook Arkadaş Kasma Hilesi

Yorum Yap