Instagram Engellediğim Kişinin Engelini Kaldırma

İnstagram her geçen gün daha fazla kullanılan bir resim paylaşma ağı olmaya devam ediyor. Bizde bundan mutluyuz tabi ki, ama insanların bu sosyal medya ağlarını yanlış kullanmalarını ve buralarda haddinden fazla zaman harcamalarını hiçbir zaman uygun bulmuyorum. Bakarsın bir on dakika, bağlanmaya gerek yok, daha sonra tekrar bakarsın ama şıp bir bildirim geldi, şıp ikinci bildirim derseniz hepsine tıklamanız ile bir gününüzü boşa harcayabilirsiniz. Benim bu konuda telefonumda güzel bir uygulama var, bu sayede zamanımı kontrol edebiliyorum ve sosyal medya ağlarında fazla zaman geçirmiyorum. İleride sizlere bu uygulamayı’da tanıtırım sürpriz olsun.

İnstagram Engellediğim Kişi Gözükmüyor

Ever instagram’ın yaklaşık 3 / 4 ay önce getirmiş olduğu güncelleme ile birlikte birçok kişinin başına gelen bir hata, bu aslında instagram’ın yapmış olduğu bir tedbir olarak söylenebilir, daha önceki konularımızda bunun bir hata olduğunu düşünüyorduk ama zaman geçti ki bu sistem bilerek devreye getirilmiş, nedeni ise o kullanıcıyı madem engelledim bir daha ne keşfette çıksın, ne aradığımda çıksın, ne yorumlarda çıksın ne de beğenilerde gözüksün anlamına gelmektedir.

Engellediğim Kişinin Engelini Kaldırma

Ama ağabey ben bunu bir arkadaşıma sinirlenip yaptım ve şimdi engelini kaldıramıyorum, nasıl engel kaldıracağım bana yardımcı olabilir misiniz diye sitemiz üzerinden ve instagram hesabımız üzerinden birçok mesaj alıyoruz, ve sizlere bu konuda yardımcı oluyoruz ancak bazı arkadaşlarımız bu sorunu hala çözebilmiş değiller, bu sorunu çözmenin en kolay yöntemi instagram’a eklenen “engellediğim kullanıcılar” bölümü. Peki bu bölüme nasıl gireceğim derseniz öncelikle instagram’ı açarak ayarlar bölümüne giriş yapıyoruz, ve daha sonra aşağıya inerek engellediğimiz kullanıcılar sekmesini buluyoruz, bu sekmeden kimleri engellemişim görebiliyor ve istediğiniz profile tıklayarak bu profilin engelini kaldırabiliyorsunuz.

İnstagram Engellediğim Kişinin Engelini Kaldırma

Ben bu işlemi denedim ama kullanıcıya tıkladıktan sonra boş bir beyaz sayfa gözüküyor yani kullanıcının profili açılmıyor derseniz sizin için İnstagram’da Engellediğim Kişiyi Göremiyorum yazımızdaki yöntemleri denemenizi tavsiye ediyoruz, sorununuz halen daha devam ederse bize yorum kısmından veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

 1. karşılıklı engellemede engellenen kişiler kısmı boş gözküyor. bunun çözümü hala yok galiba

  Yanıtla
 2. Instagram’da arkadaşım beni engelledi bende onu şimdi birbirimizi bulamıyoruz ne yapmam lazım?

  Yanıtla
  • Merhaba Süleyman, Soru & Cevap bölümümüze giriş yaparak bildirim gönderin bizlere yardımcı olalım. Tabii kullanıcı adlarınızı’da yazmalısınız.

 3. Merhaba Karşılıklı engellemeyi kaldıramıyor um nasıl yapacağım lütfen yardım edin

  Yanıtla
 4. Erkek arkadaşımla karşılıklı engellerimiz düzelmiyor. Öyle kaldık yardımcı olabilir misiniz? Onun adı emreezzamur Intagram’da çok teşekkürler şimdiden.

  Yanıtla

Yorum Yap