Instagram Takip İsteği Gönderdiğim Kişileri Bulma

Instagram takipçi isteği gönderdim ama karşı taraf isteğimi kabul etti mi yoksa kabul etmedi mi ya da istek duruyor mu bunları takip edebileceğim bir liste mevcut mu diye araştırdığınız illaki olmuştur, bu konu hakkında size kesin cevabı vereceğiz ve küçük tüyolar ile de size katkı sağlayacağımızı düşünüyoruz, o zaman haydi incelemeye geçelim;

İnstagram Takip İsteği Gönderdiğim Tüm Kişiler

İnstagram’da takip ettiğimiz kişiler direk yeşil renk olarak “takip” olarak gözükmekte ancak birde profilini gizleyen kullanıcılar mevcut, bunları takip ettiğinizde ise “takipçi isteği gönderildi” diye gri bir ibare çıkmakta, bu ibare karşı tarafın onayına sunularak kabul edilmesi haline yine yeşil olarak “takip” yazısına dönüşecektir.

Ayrıca takip isteğinizi kabul ettiğinde sizin telefonunuza uygulamadan bildirim gelecektir, bildirim gelmediği veya görmediğiniz taktirde’de uygulama içerisinde alt tarafta yer alan “kalp ikonundan” bu isteğin kabulünü göreceksinizdir.

İnstagram’da Takip İsteği Gönderdiklerim

Peki isteğimin reddedildiğini nasıl anlarım diyorsanız’da bu işlem için herhangi bir bildirim maalesef ki mevcut değil, bu işlemi anlamanın tek yolu o kişinin profiline girmek, eğer profiline girdiğinizde “takip” ibresi beyaz bir şekilde çıkıyor ise o kişi sizin isteğinizi reddetmiş anlamına gelmektedir. Eğer “istek görüldü” yazıyor ise beklemeye devam edebilirsiniz, yeşil olduğunda ise yukarıda da belirttiğimiz gibi isteğiniz onaylanmış olacaktır.

İnstagram Takip İsteklerini Geri Çekme

İnstagram’da takip isteği gönderdiğimiz tüm kişilerin listesini maalesef ki görmemiz mümkün değildir, bu konuyla alakalı instagram güncelleme yapar ise ilk biz bildireceğimiz den şüpheniz olmasınız, bizi sosyal medya ağlarımızdan’da takip edebilirsiniz.

Ayrıca bu konuda istekleri geri çekmek için o kullanıcıları tek tek aratmanız gerekmektedir, ancak ben kullanıcı isimlerini hatırlamıyorum diyorsanız’da artık size tavsiyemiz takipçi isteği göndermeden önce yanınıza bir kağıt kalem almanız ya da telefonunuzdaki not defterini kullanmanız olacaktır.

Benzer konularımızdan bir tanesi olan Instagram Toplu Takip Bırakma yazımızı’da incelemeden ayrılmayın.

Yorumlar

  1. Teşekkür ederim yazınız için takip isteği gönderdiğim kişilerin tamamını görebilsek daha güzel olur aslında

    Yanıtla

Yorum Yap