Instagram Anket Ekleyemiyorum

Instagram Anket Ekleyemiyorum

Instagram kullanıcıların yeni çıkan özelliklere birden bire sarmaları bizleri’de şaşırtıyor ama özellikler ilk başka bir hayli kullanılsa’da zaman geçtikçe biraz daha gerekli yerlerde kullanılmaya başlanıyor. Instagram’a eklenen hikaye bölümüne anket özelliğinde’de bu olayı görmekteyiz, ilk başlarda çoğu kişi Anket açıp hikaye paylaşsa’da şu sıralar bunu daha az görmekteyiz. Instagram’ın hikaye bölümüne anket eklemek isteyip te ekleyemeyen arkadaşlara ise şimdi sorunun çözümünü göstereceğiz.

Instagram Anket Ekleme Sorunu

Instagram hikayem bölümünde anket seçeneği çıkmama sorunu ile karşı karşıya mısınız? Sorun yapmayın çünkü bunun nedeni birden fazla olabilir, sorunu çözebilirsiniz veya çözemezsiniz ama biz sizlere bu sorunun neden kaynaklandığı ve çözümlerinin neler olduğunu göstereceğiz.

Instagram Anket Ekleyemiyorum

Instagram hikaye bölümüne anket ekleyemiyorsanız;

 • Telefonunuzun modeli eski olabilir, bu yüzden anket ekleme özelliği aktif hale gelmemektedir (Telefonunuzu değiştirmeniz gerek),
 • Instagram uygulamanız son sürüm olarak yüklü değildir, bu nedende eski özellikler aktif, ama yeni özellikler aktif değildir (Uygulamanızı güncellemelisiniz),
 • Instagram önbellekleme yapmış ve yeni özellikler eklense dahi size eski özellikler gözüküyor olabilir. (Bu durumda telefonunuzun ayarlar kısmını açarak Instagram uygulamasının önbelleğini temizlemeniz gerekmektedir.)

Yukarıda gösterdiğimiz 3 sorundan bir tanesine uyuyor iseniz bu nedenden dolayı Instagram’ın hikaye bölümündeki anket özelliğini kullanamıyor olabilirsiniz, yapmanız gereken işlem yukarıda karşılaştığınız hangi sorun ise o sorunu çözmeye çalışın, zaten gerekli cevapları yanlarında verdik ama yinede farklı bir sorun veya bu sorun ile alakalı bir kişiye danışmak isterseniz bizlere yorum bölümünden ulaşabilirsiniz, sizlere en kısa zamanda cevap vereceğimizden şüpheniz olmasın.

Instagram hikaye anket ekleme özelliği sorununu çözdüğümüze göre şimdi Instagram Mail Adresi Değiştirme yazımızı inceleyebiliriz.

30 YORUMLAR

 1. benm telefonumda benm hesabımdan anket yapamıyotum ama benim telefonumdan başka biri instasına giridkten sonra o benm telefonumdan anket yapabiliyor benim profilimden olmuyor neden bir çok kişi bu durumdan müzdarip yardımcı olurmusunuz ?

  • Evet Furkan Bey, çok sık bu sorun ile karşılaşan kullanıcılar ortada. Sorun çözümü için yukarıda belirttik, siz farklı bir telefon üzerinden hesabınıza girdikten sonra o telefon üzerinden de anket özelliği çıkmıyor mu deneyebilir misiniz?

 2. Merhaba anket çıkmama sorunu bende de var. İlk 2 nedenden değil ama instagram verilerini nasıl temizleneceğimi bilmiyorum. Telefonunum iPhone 6s. Teşekkürler şimdiden

 3. Kendi telefonumdan başkaların hesabında gözüküyor. Ama benik hesabimda olmuyor . Başkasının telefonundan kendi hesabıma girince de olmuyor nasıl düzelir bu ?

 4. Kendi telefonundan başkası instagramına girince anket özelliği var ama ben kendi hesabıma girince çıkmıyor.
  Yine başka bi telefondan ben kendi hesabıma giriyorum yine anket özelliği çıkmıyor.Sorun telefonda değil uygulamayı güncelledim yine alakası yok bunun bi çözümü yok mu ya

 5. Benim instagram hesabımda hala anket özelliği gelmedi yeni hesap açtım orda anket oluyor başka hesaplarda da anket bulunuyor başka bir kişinin telefonundan girincede anket özelliği telefonuma gelmiyor.İnstagramımda sorun var yardımcı olursanız sevinirim.

 6. gün gelmiş 5 temmuz amma velakin bu sorun çözülememiş. bence yavaştan iddialı sözleri makaleden kaldırın derim (((: sorun morun çözülmedi halen daha odalarda anketsiziz.

 7. Merhaba benim bazı hesaplarım da anket soru vb gibi şeyler varken bazı hesaplarım da yok bunun nedeni ne olabilir acaba yardım ederseniz çok sevinirim.

 8. Yeni güncellemede hikaye bölümüne gelen özellikler hesabıma gelmiyor telefonumla farklı bir hesaba giriş yaptığım zaman özellikleri görebiliyorum fakat benim hesabimda anket yapma soru sorma gibi yeni ozelliklerin hic biri görünmüyor

 9. Benim de aynı sekilde diger hesabımda anket bolumu var ama sürekli kullandıgım hesabımda anket bolumu cikmiyor yukarıdakı dediklerinizi yaptım ama yine olmadı.

 10. Benim telefonum da aynı durum söz konusu anket özelliği Yok ama başka hesaplar girince anket özelliği çıkıyor ben başkasından girince çıkmıyor anlamıyorum neden böyle

 11. Kendi, hesabımda anket yapamıyorum, kendi telefonumda başka hesap açıp onda anket yapabiliyorum telefonda değil hesabımda bir problem var lütfen yardım edin

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here